Vücudunuzda arka arkaya oluşan kramplara karşı ne hissediyorsunuz?

ne güzel uzanmışsınız yüzünkoyu almışsınız bilgisayarı önünüze birden ayağınızın altına kramp girdi. dayanılmaz bir şekilde acı veriyor. zar zor oturmaya çalışırken birde bacağınızda aynı acıyı hissettiniz. ya da uykunuzun en tatlı anında bacağınızda bir sancıyla uyandınız bacağınıza uzanayım derken bi de boynunuz kalleşlik etti size. arkasından boynunuzun diğer tarafı. arka arkaya da hiç çekilmiyo ben küfür ediyorum resmen:):)

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Nefret ederim ama uzun zamandır olmuyor çok memnunum.

0|0
    0|0
  • 2 gün önce dizime geldi ama devamı gelmedi geçti çok şükür.

0|0
    0|0
  • biraz hareket ve sıvı takviyesi yap lütfen...

0|0
    0|0
  • bana bazen uyurken ayağıma kram girer gece gece. kalçamı kıpırdatamam bile..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yaşlılık:)))

0|0
    0|0
  • En kötüsü uyku da ya..Bi' ara oldu bana öyle böyle değil ama nasıl kalktığımı bilmedim yerimden.Gözüm kapalı uğunuyorum resmen..Bi' de ayağını yere koymadın mı geçmiyor pis meret..Kramp gelecekse de uykudayken gelmesin başımdan aşağı su dökseler daha iyi o derece;)

0|0
    0|0
  • Off hep uyku esnasında oluyor bunlar. Tam en derin uykumda gerinirken birden bire bacağıma kramp giriyor ve direk saydırıyorum o derece sinirle kalkıyorum yatağımdan ve odamın içinde geziniyorum uyuşuyo ve daha sonra ağrısı kesiliyo. tekrar uykuya devam ediyorum. Ama cidden çekilmez bir durum haline geldi artık. Demir eksikliğimden dolayı hep kramp girer bacağıma. ://

0|0
    0|0
Yükleniyor...