Kapat

Fenerbahçe meireles'i göndermeli mi?

bu kadarı da fazla oldu artık .siz ne düşünüyorsunuz ?

0|0
7|23

En İyi Erkek Görüşü

• Adamın yemediği ceza kalmadı fenerde

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• aykut ve azız gitmeli

0|2
    0|0
  • Meireles yaptığı davranışlar çok gereksiz. Sanırım kadro dışı kalmak için sürekli bu davranışlarda bulunuyor.

0|0
    0|0
  • fener azizi göndermeli inşallah yenilir boto ya bota mıydı heyneyse

0|3
    0|1
  • resmen saçmaladı

0|1
    0|0
  • Meirelesten önce Azizle aykt gönderilmeli .

0|2
    0|0
  • Meireles ne yaptı ya ben orayı kaçırdım yetişemedim.

0|0
    0|0
  • Allah sabır versin fener taraftarına. ben olsam baya bi ceza verirdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Selam kardeş;

Tuttugu hata...Vucudunda aşiri şekilde görselliği bozan dövmeler var ki,fulbol okulua giden minik yavrularımıza hötü bir örnek olmakta.Kaldı ki saç stılı onu ne karızma yaapıyor nede farklı,hatta itici.Tukuren,kasti faul yapan herkes akabınde defol denilmeli...Ülkemizin manevi degerlerı var,örf adetlerı var.Bunlarrdan uzak kişilıkleryetişmesin inşallah.Sorunuz 5*

0|0
    0|0
  • adam muhtemelen gitmek istiyor..

çünkü adam kariyeri boyunca kırmızı kart görmemiş fener'de bu ikinci kırmızısı.. maç esnasında haksız bi' kırmızı kart yediğini düşünmüştüm lakin tekrarı izleyince hakem en doğru olan kararı vermiş ( 10 maç versinler şerepsize)

0|1
    0|0
  • Tabikide göndermeli bu portekizlilerin hepsi karaktersiz oluyor.yaptığı takımı satmaktan başka bişey değil daha 3.dakikada adama tekme atıyor.hemde gol pozisyonu yok

0|1
    0|0
  • ensesine tokat patlatacak bir antrenör lazım önce!

benzer şeyler Türkiye liginde olunca her takım oyuncusuna arka çıkıyor hem de federasyon kolluyor... E oyuncuyu hatasından dolayı cezalandırmak yerine ödüllendirirsen olacağı bu.

0|0
    0|0
  • Gitsin abi . hemde ... gitsin yani . yeter ulan . armayı öptü diye fenerbahçeli olunmaz . ! mücadele ediceksin .. ama nerde !

0|1
    0|0
  • meireles e ceza verilcek bence.. ama ona verilen ceza fenerbahçemize verilir. kimi oynatcak yerine selçuk u mu ?

0|0
    0|0
  • meireles'i savunan biri olarak artık adamdan soğumaya başladım. Gönderilirse fb fazla birşey kaybetmez bence

0|0
    0|0
  • aykut kocamanı göndermeli adamları stadları taraftarları paraları yok ama berabere bitiyor maç o maç istanbulda olsa stad yıkılırdı utanmadan bide hala baştalar azizde gitsin en başta aykut gitsin

0|0
    0|0
  • Bence göndermemeli.Meireles böyle Fenerbahçe'yi zor duruma düşürmeye devam eder, Beşiktaş'a yarar bu :)

0|1
    0|0
    • Ahahah :) Galatasaraylı olarak bu yoruma katılmamak ne mümkün? +1 :)

Tabi işin espirisi :)

• maçı izlemedim ama izleyen bütün fenerli tanıdıklarımı aynısı diyor

0|0
    0|0
  • Kimse Fenerbahçe'den büyük değildir ! Gitsin baksın yoluna ya . Azizle Aykutu da gönderebilseydik .

0|0
    0|0
  • durduğu zarar.stoch u neden oynatmıyor onu anlamıyorum ben.

0|0
    0|0
  • Yüzümüz gülmeyecek sanırım :D

0|0
    0|0
  • fenerde böyle başkan olduğu sürece o takım daha iflah olmaz. geçen tv de denk geldim kendisi alehinde slogan atan taraftarlara resmen küfür etti adam

0|0
    0|0
  • Önce Meireles'in geldiğinden beri Fenerbahçe'ye ne kadar yararı dokundu diye düşünmek lazım.

0|0
    0|0
  • bu portekizliler hep böyle galiba. q7de ayni tepkileri verip kendini oyundan attırıyordu.

0|0
    0|0
  • Selçuk dan ne farkı varkii?

0|0
    0|0
  • valla kariyerinde kırmızı kart yememişdi yedi çok hoşuna gitti herhalde :)

0|0
    0|0
  • hayatında kırmızı yemeyen adamınız değilmiydi bu. ben mi yanlış hatırlıyorum

0|0
    0|0
  • Allah sabır versin Fener taraftarına.ben olsam baya bi ceza verirdim

0|0
    0|0
  • Beni yak kendini yak Mamadou Niang eyvallah. Beni kes kendini kes Raul Meireles eyvallah. Ya bir gün Marek Hamsik F.Bahçe'ye gelirse?

0|0
    0|0
  • Yok artık .s.s.s.s.s bu kadarda olmaz .

0|0
    0|0
Yükleniyor...