HAMZA HAMZAOĞLU nasıl gider ya?

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Hamza Hamzaoğlu ile Umut Bulut'un sözleşmesi konusunda yaptığı görüşme sonucu yolları ayırdı.
"Benimle devam etmeme yönündeki kararlarını bildirdiler. Ben de bu kararlarına saygı duyuyorum. Kendilerine teşekkür ettim. Bundan sonrası için hayırlısı olsun" diye konuştu.
Görevden ayrılmasının beklenmedik bir gelişme olduğunun ifade edilmesi üzerine Hamzaoğlu, "Bu konuda çok fazla konuşmak istemiyorum. Bugüne kadar bize güvenenlere, destek verenlere teşekkür ediyorum. Yönetim kurulumuzun bu yönde aldığı bir karar var. Biz de saygıyla karşılıyoruz" ifadelerini kullandı.
İster sev istersen sevme ama Hamza Hamzaoğlu ADAMDIR.
Başarılarla giden adamdır
Yönetimin aldığı bu boktan kararı tebrik ederim
Dibe vurmuş takımla sezonu 3 kupayla kapatan Hamza Hamzaoğlu'na her şey için teşekkür ederim yolun açık olsun ASLAN yürekli adam
sizce bu Galatasaray'a yapılan bir haksızlık değil midir?

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• Dibe vurmuş takımla hocayla 3 kupayla kapamadınız hatır gönül şikeleri hakemler tarafından verilmeyen aleyhte penaltılar kırmızı kartlar gsmacı oncesı rakıbınızın en onemlı oyuncularının sarı kart cezalısı olmaları saray yalakalıgı ve bilimum alengirli oyunla oldunuz

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çok da iyi oldu, çok da güzel oldu. Oyuncuların yarısını da beraberinde götürsün.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Fenerbahceli biri olarak sevindim buna cunku hamza hamzaoglunu sevdigim icin gs nin yenilmesini istemezdim ama simdi onumde bir engel kalmadı. zaten takım kotu yenilsinler hakediyolar.

0|0
    1|0
  • Dursun özbek "Ben olduğum surece hamza hoca takımda kalacak " diyeli çok olmadı

0|0
    0|0
  • Hamza hoca karakter olarak çok mükemmel bir adam başarılı olduğu zaman da oldu fakat yanlış kararlar vermeye yanlış transferler yapmaya başlamıştı yani özellikle Umut'un elde tutulması inanılmaz derecede büyük hata ben hoca olsam Umut gibi en az 8-9 tane oyuncu bulurum Ptt 1. ligden o bölgeye

0|0
    0|0
  • Sanane mk derler adama, adamlar c. başkanlığı bütçesini 5 kat artırdılar 2-3 senede ona sesini çıkar.

0|1
    0|0
  • Valla q7 ile tesislerden ayrilmis

0|0
    0|0
  • Salak ya sizin yönetim

0|1
    0|0
  • ne olursa olsun taraftar ve futbolcu önemlı degıldır.
    Yönetim ne isterse o olur.
    bu her takım için geçerlidir malesef

0|0
    0|0
    • herşey yönetimde bitmiyo futbolcu teknik adam ve taraftar olmazsa takım hiçtir

• malesef bu bızım ulkemızde geçerlı degıl
      bunların geçmıste de orneklerını gorduk
      bır furbolcu vardır takımın bel kemıgıdır ama yonetım ıstemz gıder
      bugun hamza hamzaoğlu takımınıza çok ıyı hızmet ettı taraftarınızın ekserıyetı onu sevıyordu ıstıyorduda hatta
      suanda da ısteyen cok kesım vardır ama yonetım ıstemıyor ve herşey bıtıyor
      yanı sonuç bu

• Yine bir türk futbolu klasiği. Büyük takımların başına kim gelirse gelsin gitmeye mahkum. Bir Beşiktaşlı olarak Hamza hocayı severdim

0|0
    0|0
  • bu yönetim gitmeli

0|0
    0|0
  • yönetim tamamen beş paralık egosu şişkin şerefsizlere kalmış kısaca

0|0
    0|0
  • Yönetimin mk sana bir şey olmasın. Az kaldı yönetimi göndereceğiz. Şimdi büyük ihtimalle Mustafa Denizli gelecek.

0|0
    0|0
  • Yolun açık olsun Hamza Kendininoğlu. Bir Fenerbahçeli olarak seni özleyeceğim.

0|0
    0|0
  • Fanatik bir Galatasaraylı olarak bence doğru karar buydu

0|0
    0|0
  • dursun özzbek sabri ve umutta gitmeli

0|0
    0|0
  • Sukur gitti de kurtulduk

0|0
    0|0
  • otobüsle akpili varsa :D