Hamza Hamzaoğlu için ne düşünüyorsunuz?

Hamza hoca ayrıldı siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Sizce yerine kim gelir? Kim getirilmeli? Bu konuda düşünceleriniz nedir?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• valla şöyle bişey var evet şampiyon yaptı ama çok kötü bir fener ve bjk vardı ayrıca oynadığımız futbol tat vermiyordu ben hayatımda ilk defa bu kadar kötü bir fener maçı izledim orta sahayı bile geçemedik ki maçlar genelde böyle geçiyodu ha diceksin transfer yapılmadı evet ama ne olursa olsun senin elinde bir snijder var bir selçuk var bir muslera chadju var bir burak var bir hakan var yani bu futbolu oynayacak kadar kötü kadro yoktu o yüzden bence iyi oldu

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• Çare yılmaz vural

0|1
    0|0
  • Yaya yedi Galatasaray ben artık ne maç izlerim ne destek veririm benim desteğimle birileri koltukta keyif çatacak çalışan çabalayan adama tekme vuracak oldu canım.

0|2
    0|0
  • Ünal Aysal olsa Jose Mourinho Chelseadan ayrılır ayrılmaz imzayı attırırdı. Ama bu yonetimde o vizyon nerde

0|1
    0|0
  • İsmi ve soyismi çok benzer bir türk vatandaşı. Süleyman süleymanoğlu gibi yani. Çok açık ve net bir cevap verdim.

0|1
    0|0
  • Ayıp ve yazık oldu :S NET.

0|1
    0|0
  • çare lucesku hamza hocayıda bir yönetimin beceriksizliği ve şerefsizliği harcadı adamın alın dediği fakat yönetimin beğenmediği futbolcular özelliklede golcüler gol rekoru kırıyor

0|1
    0|0
  • Fatih terimin gs deki eliydi ve maşasıydı aynı sekılde yonetımınde bunu daha fazla kabullenemedı

0|1
    0|0
Yükleniyor...