Duaların mucizesine inanırmısınız?

internette bir çok sevgilini geri getirmek muhabbet gibi türlü türlü dualar var bunlara inanırmısınızz? doğruluguna yani yada yapan var muhabbet için ve sonuc alan

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• bak senin profilin gizli ama yazdığın yorumlara bakınca aslında bir boşluktasın çünkü kendini birine kaptırmışsın ama bu kaptırma feci şekilde bununla aileni de ihmal ediyorsun sanki ondan başka dünyada yok olabilir sen dürüstçe de sevmişsin ama şahıs gitmiş ne malum o şahıs bir gün gelirse senin için bir fitne,bela, olmasına imkan olamaz mı niye bir şeyi çok istiyorsun geç bunları bunlar hepsi reklam, fasa fiso öyle bir şey de yok bu senin dininde batıl karıştırman işte bu nedenledir islamda böyle bir şey yok Allah elbette duaları kabul eder dua edenin duasını kabul ederim cevap veririm diyor ama kullarım da bana ibadet etsinler der istiyorsan Allah için isteyeceksin sen Allahı devre dışı bırakıp gidip bir fani için böyle yaparsan daha senin çok yol alman gerekiyor aşk yalnız Allah aşkı (kalpler ancak Allah'ı zikretmekle mutmain olur Rad süresi) demek ki senin kalbinde boşluk , ölümsüzlük sanki hiç ölmeyecekmiş gibi bir his var hatırlayınca sana uzak geliyor gibi onun için gözlerini aç kalbindeki perdeyi kaldır ve sıkı bir şekilde Allaha yönel emin ol ki senin bütün sıkıntılarından kurtulacağın tek bir yol orası yok şu kadar okursan duaların kabul olacak, yok efendim sevgiliyi geri getiren kesin dualar , yok ırva ile zırva arasında kalanlar için kesin öneriler boş efendi geç bunları akıllı olun akıllı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• salına slaına gel yawremmm yımirtem

0|0
    0|0
  • İnternette gördüğüm kadarıyla duadan çok büyüye inananlar var. Genelde büyü ile o kızı veya şu kızı nasıl kendime aşık edebilirim, diye soruyorlar. İçinden geldiği gibi, anladığın dilde, samimiyetle dua edeceksin. Allah dilerse kabul olur. Ama şu hastalık için şu arapça duayı okuyun, şunun için şu duayı okuyun gibisinden şeylere inanmıyorum ben.

0|0
    0|0
  • Öyle zor bir anımda ettiğim dua saniyeler içinde imdadıma yetişmişti Rabbim'e binlerce kez Hamd Olsun ne kadar şükretsek az.

0|0
    0|0
  • Dua rabbin, yaradanın için edilir. Sadece rabbine dua edeceksin bir isteğin varsa ondan isteyeceksin. Emin ol o çok merhametlidir kullarının her isteğini bilir... Böyle boş şeylerle uğraşıp kafa yormayın boşuna

0|0
    0|0
  • yaw balığa bak soruya bak arkdas le havle yaw bende cıddı bısey sorcan sandım sevgilin geri donmenın duasımı olur yaw dua duadır ıcten edersın Allaha elini kalbini acarsın artık gerisi Allahu Tealanın bılceği ıs kabul eder veya etmez ama içten samımı edılen dualar kabul edilir öyle buyruluyo dualrın mucizesine ınanırım tabi dünua dua üzerinedir zaten

0|0
    0|0
  • Hayır. Duaların bir şeyi değiştirmediğine dair yeterince kanıt gördüm.

0|0
    0|0
  • Evet inanıyorum

hatta böyle birşeyi eski kız arkadaşım yapmış

ben askere gitmeden önce aylarca dua etmiş

istanbul hava harp okulu na düştü usta birliğim hatunun evine 10 dk mesafaye :S

0|0
    0|0
  • Evet inanırım

0|0
    0|0
  • kalpden edilen dua reddedilmezmiş ayrıca allah kabul etmeyecegi dugayı kuluna ettirmezmiş!

0|0
    0|0
  • basliga bak icerige bak Allah akil fikir versin

0|0
    0|0
  • the secret kitabını okudun mu ? orda ilginç bir bakış açısı var .

0|0
    0|0
    • hayır tam olarak neyle ilgili

• Normal duaların kanıtı bulundu da, birde sevgili duası kaldı.

0|0
    0|0
  • Sen içinden geldiği gibi dua et. Allah verirse verir vermezse vermez.

Ben dua ediyorum ama beni pek kale almıyor... :(

0|0
    0|0
    • Allah her duayı görür duyar.. asla duam kabul olurmu olmazmı diye düşünüp dua etmeyin sadece edin. duanız gönülden kalbinizden gelsin.. o zaman Allah her duayı kabul eder..

• benimde dualarım kabul olmadı bugün yeni gördüm

• Etmiyor niko arkadaşım etmiyor. Yerine başka sevap veriyorsa bile, bu o derdimize fayda sağlamıyor. Diyeceksin ki, "istediğin hayırlı değildir belki de." Hayırlı olanı da etmiyor. Ya bi sağlığım var şu an belki de, o da olmasa zaten ölecem ve olay bitecek.

Nankörlük de etmek istemem. Sonuçta, bugüne kadar beni yaşatıp getirdi. Ama hep ucu ucuna yaşıyorum. Sevenlerim ve ardımda üzülecek kişiler olmasa; hemen bu akşam canımı almasında benim için hiçbir mahsur yok hani. :(

• dualara inanıyorum ama eski sevgilim geri dönsün diye çok dua etim temin mesaj atım cevap vermedi :( :(

0|0
    0|0
  • :D Ya valla cahillere deseler ki, 4444 kere bakarayı oku sevgilin geri döner bunlar okur yemınlen

0|0
    0|0
  • o kadar da diiil artık :-))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Onlar büyü bile olabilir dikkatli ol

0|0
    0|0
  • yan komşunun kızı yapmıştı sevgilisi geri dönsün diye :D 7 kere yasinmi okumuştu neydi hatırlamıyorum ama çocuk döndü :D artık duaylamı oldu yoksa dönceğimi vardı bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Saçmalığın daniskası. Arapça biliyor olsam ve bi kağıda küfür yazıp dua diye versem ona da inanırsınız siz bu mantıkla :D

0|0
    0|0
  • ulaaa vefat eden bi büyüğünüze okuyun deseler kılınız kıpırdamaz da sevgilisi dönsün die kız bilmem kaç tane yasin okuyo daha neler görecez acaba :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...