Galatasaray'ın Yeni Teknik Direktörü Sizce Kim Olmalı?

Galatasaray yönetimi çok büyük yanlış yaparak Geçen Sezonun Kupa canavarı 4. Yıldızı kazandıran 3 kupalı hocasını gönderdi. Hemde sezon ortasına takımın başına gelmesine rağmen yönetim çok büyük yanlış yaptı neyse olan oldu sizce artık takımın başına kim gelmeli benim görüşüm kesinlikle Mourinho bile olsa yabancı getirilmemeli Fatih Terim Mustafa Denizli Ersun Yanal Hikmet Karaman Hasan Şas Tugay Kerimoğlu benim aklımdan geçen isimler sizce kim gelmeli?

• Fatih Terim
    44% (4)27% (3)35% (7)Oy Ver
  • Mustafa Denizli
    22% (2)9% (1)15% (3)Oy Ver
  • Ersun Yanal
    11% (1)27% (3)20% (4)Oy Ver
  • Hikmet Karaman
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Hasan Şaş
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Tugay Kerimoğlu
    0% (0)18% (2)10% (2)Oy Ver
  • Diğer (İsim Vererek)
    23% (2)19% (2)20% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Ersun Yanal gibi geliyor bana. Ama hayırlısı olsun tabi.

0|1
    0|0
    • Gitmemeliydi Hamza Hoca Tutmalılardı takımda :(

• Ben seninle aynı fikir de değilim üzgünüm. Sevindim dengeoğlunun gitmesine. Yabancı olacağını zannetmiyorum. Luce iyi olabilirdi ama Türk gelecek diye tahmin ediyorum ben.

En İyi Erkek Görüşü

• Sezon başında Hamza Hocaya şu vizyonsuz yönetimi sürekli savunma bunlar ilk başta seni harcarlar dedik dedik ama kendisi bu taraftarın sesine hiç kulak vermedi ve bitmek bilmeyen Umut ısrarı ve yanlış kadro tercihi sonunu hazırladı.
    Gönül Lucescuyu ister ama Lucesu Özbekle falan masaya biraz zor oturur

0|1
    0|0
    • Bitmek Bilmeyen Umut ısrarına bende katılıyorum ama adam ağzıyla İbrahimovici kim istemez dedi İbrahimovic alındıda kendi mi oynatmadı Niasseyi İstedi Alındıda kendimi oynatmadı ben şimdiye kadar yönetimi hep savunurdum ancak yaptıkları çok büyük bir yanlıştı bence hemen şimdi Onlarda Galatasaraya hizmet etmek istiyorlarsa istifalarını vermeliler

• Valla ben sezon başından beri yönetimi eleştiriyordum çünkü bu işin buraya geleceğini biliyorduk.

• Yönetimi Desteklerdim ama yanılmışım Yönetim acilen gitmeli gitmiyorlar sa Gönderilmeliler

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 2

• Yılmaz Vural olsun isterim. Burak, Umut ve Sabriye özellikle parasını fazlasıyla alıp yatan oyunculara sağlam bir ayar şart.

0|1
    0|0
    • Ayar Dedimmi Fatih Terim Alır Herkesin Façasını Aşağıya bence

• Fatih hocayı severim ama egosu yüksek. Bize başarı getirdi hakkı ödenmez, ama bir o kadarda Galatasaray tarihinin en kötü yenilgilerini elde etti. Bu saatten sonra Fatih hoca gelmez zaten. Prandelli vakası yaşamayız inşAllah.

• Yılmaz Vural

0|0
    0|0
    • O biraz zor Türkiyenin tek 4 yıldızlı takımına ya eski bir futbolcusu hoca olur ya da başarılı olan biri en azından lig şampiyonluğu olan biri

Yükleniyor...