Vicdanın mı aşkın mı deseler......................

hayatınızda olan kişi sırf hasta die yanında kalmak zorunda hissedermiydiniz yoksa sevdiğiniz birine hasta olanı es geçip gidermiydiniz...

Güncellemeler:
görümcem yurt dışından gelecek ilk tanışmamız olcak ona ufak bir hediye almak istiyorum sizce ne alım?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• aşk aşk aşk

1|0
    0|0
  • :D öyle hasta diye sevgili olmazdım ama hani umursamazlıkta yapmazdım insanız la sonuçta bizi bozar düşene tekme atmak

1|0
    0|0
  • kendini böyle senaryolarla boğmazdım. sağlıklı davranmaya çalışırsam böyle senaryoların içinde kalmayacağımı bilirdim.

0|0
    0|0
  • aşk tabiki.. yalnız arkanızda bıraktıgınız kişi hasta biri mümkün oldugunca onu üzmeden halletmek bu işi daha iyidir. Hasta olan kişi sizi kaybettiği için daha kötü olur ise vicdan azabı dünyanın en kötü şeyidir. Hesabını veremezsin

0|0
    0|0
  • vicdanı olmayan aşıkda olamaz

0|0
    0|0
  • vicdannn kesinlikle

0|0
    0|0
    • öyle mi dersin 5 yıllık aşkını ez gec sırf seni sevdiği ve onun haline üzüldüğün biriyle kal öyle mmi

• sağol galiba erkekler kızlara göre daha çok vicdan taşıyo kızlar genelde gitmtmi söylemiş :S

• :) buna sevindim teşekkür ederim onun adına da cok sevındım

• ya ne aşkı yemişim aşkı

0|0
    0|0
  • hasta olanı teselli ederim daha sonra söylerim

0|0
    0|0
  • hasta olanın yanında olurdum en iyi tedavi moral tedavisidir

0|0
    0|0
  • tabi ki yanında kalırdım.. insnaların bazen bişeylerden fedakarlık etmeleri gereken zamanlar olur

0|0
    0|0
  • amannn salla gıtsın be hacım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• vicdanın rahat olması herşeyden önemli

1|0
    0|0
  • Arkds olarak yardımcı olurum

0|0
    0|0
  • aşkımı alır paşa paşa giderim.hasta olan biriyle çıkmak ona acımaktır.ama sevgi hakedene verilir

0|0
    0|0
  • tabiki yanında kalırdım

0|0
    0|0
  • aşk herşeye değer demıs bırılerııı ...

sırf hasta dıye ıstemedıgım bırının yanında olmak demek en basıda kendıme hayatı zehır etmek demek bu da vıcdansızlıktır... karsıdakı ınsana da yalan dan yere ılgı gostermek onu bır nevı kandırmak da ayrı bır vıcdansızlıktır ... arkadas kalırım yok ben bunu kaldıramıyorum derse de gozune gozukmem bır daha hasta dıye kımsenın yanında durmam duramam eğer sevmıyorsam ...

0|0
    0|0
  • Aşk.

0|0
    0|0
Yükleniyor...