Beklenen son; Galatasaray ile Hamza Hamzaoğu'nun yolları ayrıldı. Ne düşünüyorsunuz?

Ha bugün ha yarın derken Galatasaray Hamza Hoca'nın görevine son verdi.

Bu kararı nasıl karşılıyorsunuz?

İyi mi oldu kötü mü ?

Yerine kim gelir?

Haberin kaynağı ;

http://www.hurriyet.com.tr/galatasaray-hamza-hamzaoglu-ile-yollarini-ayirdi-40015796

0|0
6|18

En İyi Kız Görüşü

• O adama haksizlik yapildigini dusunuyorum ben. Herkes biseylerin kotu yanini gormeye zorluyor resmen kendini. Ama biz 4. yildizi o admla aldik, ayrica 3 kupayla sezon kapttik. Yazik gercekten.

0|1
    0|0
    • Her şeyin bir yolu yordamı olmalı. Yapılan çok yanlış. Ayrıca Hamza Hocanın başarılı olduğuna inanıyorum. Keşke yurtdışına açılsa Hamza Hoca. Dünya çapında bir teknik direktör olabilir.

• Katiliyorum.

• Tesekkurler.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• olacaksa bile ligin sonunda olmalıydı bence her takım için gecerli bu teknik adam arada değişince yeni teknik adama yeni oyuna alısmak uyum sureci falan filan puan kayıpları artıyor

0|1
    0|0
    • Hakemler yardımıyla bukadar puan toplamış bir takım var bence haklılar.

• ee oyle tabiki ama bu nasılsa boyle devam edecek hakemler sampiyon yapardı hamzaoglunu idare edebilirlerdi :)

• Aa kotu oldu bencee tamda zamani

0|1
    0|0
  • Sevindiğim hatta sevinçten televizyona sarıldığım haberdir. Yerine daha iyisi gelecek diye umuyorum.

0|1
    0|1
  • Allah'a şükürler olsun diyelim :)

0|1
    0|1
  • Şok olduk ama iyi oldu. Darısı oyuncuların çoğunun başına

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Haberi az önce duydum ve bir fenerbahçeli olarak cidden şok oldum. Acaba kulüp içinde yaşananları kaçırdım mı diye düşündüm.

Meğerse çoktan beridir başkanla sorun yaşıyormuş ve Umut Bulut hakkında yaptığı son açıklama iplerin kopmasına neden olmuş.

Sezon ortasında yapılan hoca değişikliğinin takıma iyi yansıyacağını düşünmüyorum.

Geçen sezon yaşanan hoca değişikliğinin semeresini almışlardı. Ancak bu başarıda rakiplerin gösterdiği başarısız performansı gözardı etmemek gerek.

Yeni hocanın yabancı olması çok riskli. Zira bundan önceki 2 hocanın gösterdiği performans ortada.

Mustafa Denizli isminin dillendirilmeye başlandığını görüyorum. Ancak ben Ersun Yanal'ın takım kimyası ve oyun mentalitesi ile daha iyi uyum sağlayacağını düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • yabanci bir hoca gelmesi bence dogru bir tercih olurmu bilmem
    lucescu sesleri yukseliyor yine ama ben
    aslinda bu takimin basinda tugay kerimoglunu gormek istiyorum
    ingiltere liginde oynamia dahasi egitim almis ve degisik hocalarin yardimciligini yapmis birisi artik takimin basina gecmeli diye dusunuyorum

0|1
    0|0
  • Asil soru su bundan sonra umuta bilale ne olacak

1|1
    0|0
    • Bu tartışmanın Umut Bulut üzerinden yapılması ne kadar çirkin ve tatsız. Devam eden bir sözleşme var ve kendi oyuncularını kendileri kaybediyorlar. Rakip takımlar Galatasaray'ı sabote etmek isteseler bu kadar olmazdı. Umut Bulut bundan sonra takıma ne katkı verecek veya nasıl bir beklenti içine girilecek. Bilemiyorum.

• Her maç umutu banko oynatan bir teknik direktör gelmesinde. Parasını alıp yatan futbolcuları döve döve adam edecek tek hoca;
    www.diken.com.tr/.../yilmaz-vural.jpg

0|1
    0|0
  • bu beklenen son sadece Galatasaray düşmanları tarafından beklenen bir sondu Hamza Hamzaoğlu 4. yıldız 3 kupalı bir sezonu geride bıraktı hemde sezon ortasında gelmesine rağmen bu sezon elinde bir çok iyi oyuncuyu kaybetti ama yine de rakiplerine göre daha zayıf bir kadroyla onlardan daha iddalıydı avrupada işler kötü değildi ligde işler kötü değildi yazıklar olsun Galatasaray yönetimine

1|1
    0|0
  • Türkiyede 1 teknik direktör 1 yıl çalışamıyo ya neymiş bunlar çözemedim alla alla ya

0|1
    0|0
  • Hayirlisi

0|1
    0|0
  • Yok artık! Şaka mı bu?

0|1
    0|0
  • Bir fenerbahçeli olarak iyi oldu.

0|1
    0|0
  • Durdu durdu alakasız bir zamanda gitti reiz. Yazık oldu. Bakalım zaman bize ne getirecek. Bence Fatih Terim çifte Teknik Direktörlük yapsın.

0|1
    0|0
  • Yazık oda kadıköyde galibiyet göremedi

0|1
    1|1
  • Sebebini bilen yok. Bu nasıl birşey? Galatasaraylıyım ama böyle bir terbiyesizlik taraftarı aptal yerine koyma görmedim!!!

0|1
    0|0
  • Hamza dursun, dursun gitsin diyorduk tam tersi oldu bu sezon başarı hikaye oldu

0|1
    0|0
  • Ersun Yanal

0|1
    0|0
  • Güzel oldu :)

0|1
    0|0
  • Duygun un gitmesi lazım.

0|0
    0|0
    • Başkanın ismi Dursun Özbek
      Duygun Yarsuvat bir önceki başkandı.

• Ha bak o kadar bihaberim. Ünal gittikten sonra kulüple ilgilenmiyorum açıkçası. İkiside leş zaten.

• Hep bu Umut yüzünden. Hamza Hamzaoğlu'nun da suçu vardı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...