Galatasaray yönetimi Hamza Hamzaoğlu'yla olan sözleşmesini karşılıklı olarak feshetti. Görüşleriniz neler?

Galatasaray Kulubü'nden yapılan açıklamada "Galatasaray Futbol Takımı Teknik Direktörü Sayın Hamza Hamzaoğlu'nun sözleşmesi, varılan karşılıklı mutabakat çerçevesinde sona erdirilmiştir. Hocamıza bugüne kadar kulübümüze verdiği hizmetler için teşekkür ediyor, kendisine bundan sonraki kariyerinde başarılar diliyoruz"şeklinde bir açıklama yaptılar. Doğru bir karar mıydı.

0|1
35|152

En İyi Erkek Görüşü

• geçen gün yapmış olduğu basın açıklamasını yönetimin haberi olmadan yapmasının yanısıra umutla yine sözleşme imzalardım lafı yönetimin otoritesini derinden sarsmış.

Hamza hoca son zamanlarda yaptığı hatalarla kendi ipini kendi kesmiştir.

bunlar ne mi?

1-geçen sezon gelen başarızız sonuçların ardından defalarca özür dilediği taraftara umut bulut için atarlanmalar,

2- yönetimin rapor istemesine rağmen ısrarla rapor vermeyişi.

3- son rize maçı dahil teknik taktik yanlışlıkları

anlayacağınız hamza Akhisar hocalığından Galatasaary hocalığına geçtiğini farketmedi

Başarılara gelince,
    Saha içşndeki teknik direktörleri ( sneijder selçuk balta chedjou melo) sayesinde pek bişey yapmasınada gwrek yoktu.

Galatasaray için hayırlı olur inş.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 151

• Fenerbahçeli olarak üzüldüm. beyefendi bir adamdı. teknik adamlığını gs'liler daha iyi değerlendirir..

3|9
    0|0
  • Olacağı o idi.. Transfer edilen mallar ortada kulüp boğazına kadar borç batağında.. Salak yönetimler İtalyanları getirerek her şeyi b*k ettiler.. Şimdi bir mal antrenör daha getirirler olacağına bakın..

3|3
    0|1
    • Prandelli neyse de, Mancini ülkedeki yerli futbolcuların futbol fukaralığı yüzünden dikiş tutturamadı.

Mancini ne zaman rakibi şaşırtmak için taktik-diziliş değişikliklerini maç içinde uygulasa kendi oyuncuları şaşırıyordu.

• Yanlış bir karardı çok yanlıştı geçen sezon bitik durumda ki takımı alıp Şampiyon yaptı üstüne yetmezmiş gibi Türkiye de ki alınacak bütün kupaları aldı 4. yıldızda en büyük pay ondaydı bu yıl elinde ki oyuncuları kaybetti takıma transfer yapılmadı ama hala ligde avrupa da iddalı durumda rakiplerine göre daha düşük kalitede ki kadrosuyla hemde yazıklar olsun diyorum başka bir şey demiyorum adam İbrahimovici kim istemez dedi eline umut bulut verildi oda haklı olarak umutu savundu tek hatası bu tek kelimeyle yazıklar olsun diyorum

3|5
    1|3
    • Gs şikeyle şampiyon oldu Hamza yapmadı kardeş

• Sneijder'i çıkar takımın hücum gücü %60 oranında düşer. Takımın organize atak geliştirme kabiliyeti falan hep sınırlı.

Yönetim kötüydü kabul. Ama o yönetimi savunma adına saçma salak demeçler vermeseydi okların hedefi olmazdı. Adam topa vurmayı bilmeyen Umut Bulut gibi mücadele eden oyuncu mu var dedi l*n .

• @_Taner_ Bkz. zeytinyağı gibi üste çıkan fenerli

• afferim sçmışlardı sıvıyolar

2|5
    0|1
  • Hamza hocaya saygım var ama yetersiz geliyordu takıma. Evet kupaları aldık ama iş sadece Türkiye'de kupa almakla bitmiyor. Avrupa başarısı da çok önemli. Mustafa Denizli yakın diyorlar ama onun da başarılı olacağını sanmıyorum. Gelirse şayet sezon sonunda onuda gönderirler.

1|1
    0|0
  • Ersun Yanal mi gelmis yanlis mi duydum? Bence gec bile kalindi. Anadolu takimi yonetir gibi kulup yonetiyordu. Her seye ragmen Umut'u elestirenlere sinirli sekilde sallrmasaydi yine kovulmazdi. Elestirenlerin cogu kendi taraftariydi zaten. Tamam cabalayan bir oyuncu olabilir ama herkes tarafindan elestiriliyorsa elestirilere atar yapamazsin. Son zamanlarda iyice medya maymununa donmustu zaten. Belki takim toparlanir Denge Dengeoglu'nun gidisiyle. Gerci Ersun da cok iyi degil bence ama Hamza'dan daha katkili olacaktir.

1|0
    0|0
  • Aramasınlar da sonra Hamza'yı; kalendar adamdı vesselam...

1|4
    0|0
  • Bence aralarinda basina yansimayan bir sorun vardi. Hamza vizyonsuzu yonetimi savunmak icin bu kadar one atlamasaydi belki yonetim gider kendisi kalirdi.

1|0
    0|0
  • Salaklar...

2|3
    0|0
  • hepınızın sonu böyle olacak :) şampıyon fener.)

4|8
    2|14
  • hani güce dengeyi getirecek olandı hamza... yazık...

1|0
    0|0
  • sinemadaydık, ara verildi, bir twittera gireyim dedim o ara, bir baktım ki Hamzaoğlu ile sözleşme feshedilmiş!! şok oldum, yanımda kayinçom vardı dedim böyle böyle, şaka yapıyorsun enişte dedi, aldı elimden telefonu, haberlere bakıyor, hala inanmıyordu bugün ayın kaçı saat kaç diye soruyor sanki fake haber hazırlayacam ona işim gücüm yok da :D o sevindi göbek atıyordu, bense üzüldüm, bişi diyemiyorum umarım hayırlısı neyse o olur...

1|0
    0|0
  • Gayet doğru bir karardı. Hamza hoca sahada az dışarda çok konuşuyor. Sivri dili bir kere. Onun haricinde vasat bir teknık dırektör. Oyunu okuyamıyor. Yanlıs hamleler yapıyor. Büyük takımlara karşı oynadıgında saçma sapan takımla sistemle çıkıyor aşırı derecede korkak bir futbol oynatıyor. Hala akhisarda zannediyordu kendini.1-0 ın üzerine yatmak nedir avrupa seviyesinde bir takımda. Umutla sabri aşkına birşey demiyorum zaten. Umut için iyi mücadele ediyor diyor. Savaşda değiliz neyin mücadelesi. Kalite ve profesyonellik olucak. Ozmn alsın benide 90 da koşmazsam adam değilim. Bu işler adamlıkla beyfendilikle olmuyor. Sahada adam gibi oynasın. Dışarda alem mi yapıyor harem mi yapıyor beni ilgilendirmez. Futbol adamlık işi değil kalite ve profesyonellik işidir. Şimdi bu takıma Ronaldo gelse çok karıya kıza gidiyor adam değil bu derler. Öyle bir ülkedeyiz işte herşeyi duygusal ve basit.

1|0
    0|0
  • Gitmesi gereken 220 milyon dolar borcu odemek yerine aglayan yonetimdir gitmesi gereken bir evraki beceremeyip bir oyuncuyu 5 ay sahadan uzak kalmasina neden olan yonetimdir Gitmesi gerekeilk yarinin ortasinda sponsorluk imzalayan yonetimdir.

1|0
    0|0
  • Her zaman ki Galatasaray Spor Klubü yönetim kafası 1-2 yıl şampiyonluğu unutalım artık yabancı getirirler şimdi kesin

1|0
    1|0
    • Tutup da Yılmaz Vural'ı getirmesinler

• Valla açıkçası yönetimi hiç sevmedim Galatasaraylıyım ama alayı yalaka ve şahsiyetsiz kişilerden oluşuyor Belli olmaz hayırlısı olsun diyelim ama öyle yani 2 sene düzene sokamazlar dağıttılar mı

• bu şerefsiz yönetim abdurrahim albayrakları ali dürüstleri cüneyt tanmanları ve son olarak hamza hocayı harcadı ne için o egoları için şimdi göreceğiz onları bakalım defolmaları en iyisi galatasaray tarihindeki en berbat yönetimlerden biri olarak hemde zaten ilk başarısızlıkta gidecekler haberleri olsun

1|0
    0|0
  • Yerli hoca ile Avrupa maçına çıkılmıyor. Türk hocalar Avrupa futbolunu bilmiyor. 1461 TS nin eski hocası hariç bu ülkede futboldan anlayan yerli hoca yok.

İsmini hatırlayamadım o adamın.

1|0
    0|0
  • www.sporx.com/.../fk-bakuye-football-managerden-teknik-direktorSXHBQ303983SXQ
    bu haberi okuduktan sonra bir CV hazırlayıp hemen yolladım. teklif bekliyorum :)

1|0
    0|0
  • Doğru bir karar değil açıkçası. Adamın verdiği emekler hep boşuna gitti. Şimdi yenisi gelince takım uyuşmazlığı performans düşüklüğü olup puan kaybı olacaktır

1|0
    0|0
  • Hiçbir başarı cezasız kalmaz bu memlekette

1|2
    0|0
  • dürüst adam bu ülkede tutulmuyor!

1|0
    0|0
  • Allah belalarını versin o yönetimin adam gibi adamı harcıyorlar biz GS taraftarları olarak 4 yıldızın mimarı Hamza hocamız için Tüm sitelerdeki profil resmini 4 yıldız GS amblemi yaptık Anlayan yönetim geri döner anlamayanada Taraftar olarak en büyük tepkiyi Maç boykotu ile gösteririz...

1|0
    0|0
  • Hayırlı olsun.

1|0
    0|0
  • Hamza hoca iyi bir insan ama hocalığı bence iyi değil maçlara cıkardığı kadrolar ve yaptığı hatalar hele yapıtğı yorumlar insanı çileden çıkartıyordu en son umut için yaptığı basın açıklaması onun gitmesi için nedne oldu artık bizdnde başarılar dilemekten başka çare yok iyi ki gitit sevmiyordum inşallah güzel bir hoca gelir

1|0
    0|0
  • Bundan önce olsa bazı kötü dönemler oldu. Ama şu an gerçekten Umut Bulut olayı yüzünden kovulduysa yazık. bir yöneticinin kişisel egosunun kurbanı oldu bence.

2|0
    0|0
  • #DursunÖzbekİstifa
    Bu şebek suratlı başkanımızı isitfaya davet ediyorum. Yönetimde en çok Hamza Hoca'nın en çok hakkını yiyen kişidir bay şebek ve Hamzaoğlu bu takımın hem bir değeridir hem de yaptığı işler büyük iştir. Bunu göz ardı eden bir yönetim istemiyoruz. Taraftar olarak yönetimden bir aksiyon bekliyoruz. Derhal görevi bırakmalı. Hamza Hoca'nın o göz yaşları onun ve büyük ultrAslan'ın onuru, şerefi ve gururudur.

1|0
    0|0
  • Yazıklar olsun yönetime

2|1
    0|0
  • Hamza hoca için hayırlı olmus

1|0
    0|0
  • haberi senden aldım şok oldum fatih terimin veliahtı

2|2
    0|0
  • bakalım şimdi kim gelecek
    bence Tugay Kerimoglu hoca gelmeli.
    İngilterede futbol egitimi aldı
    Yeni bir Terim cıkarma vakti gelmiştir bu takıma

1|4
    2|16
  • Erkekler Devam
    121

Kızlar Ne Diyor 35

• şu an duydum ve sok oldum takimi yenilemek gerekiyor aslinda ama dogru mu yanlis mi diye bir karar veremeyecegim umarim hayirlisi olmustur umarim bu yil dahada buyuk basarilara imza atar Galatasaray 🙏

3|0
    0|2
  • Ben bilemiyorum. Biraz doğru biraz yanlış gibi. Sonuç olarak bize 1 sezonda 3 kupa kazandırdı ve geldiğinde öyle bir durumdaydık ki bizim için kurtarıcı gibiydi. Fakat bazı futbolcu tercihlerini hiç desteklememekle beraber gereksiz ısrar da bulunduğu futbolcular oldu. Sonuç olarak bu karar alındı ama bence Hamza Hamzaoğlu 4. yıldızı ilk bizim almamızı sağladıktan sonra bununla birlikte 2 kupa almamızı sağladıktan sonra bu taraftar onu unutmayacak :)

Bence sorun buradan sonra başlıyor. İki senedir hep aynı senaryo...

1|0
    0|0
  • İyi olanlar her zaman erken gider...

4|3
    0|0
  • Bana göre Galatasaray için hayırlısı ne olacak ise doğrudur.

1|1
    0|2
  • Yanlis karar

2|1
    0|0
  • Valla bilmiyorum takip etmiyorum

1|0
    0|0
  • Takımım için hayırlısı olsun ben pek spordan anlamam, iyi midir kötü müdür bilmiyorum.

1|0
    0|0
  • Hamza Amcayı Başarısız Görüyoduk

2|0
    2|0
  • Cok sasirdm ben

1|1
    0|0
  • Adam tam düzeldi, tam takımı başarılı hale getirdi yönetim üçkağıtla adamı gönderdi. Bir ay önce gerçekten istifa etmesini düşünüyordum ama o bir aylık dönemde gerçekten performansımız çok iyi yükselmişti. Bence istifa etmesi gereken asıl kısım yönetim. Yanlış yönetime denk geldin Hamza hocam. Emeklerin için minnettarız.

1|0
    0|0
  • Hamza hocayi gonderip s. ctilar yilmaz vurali alsinlar da tüy diksinler bence

1|3
    0|1
  • çok bozuk moralim çoookkk , maddi sıkıntılarına rağmen Galatasarayı benimsemiş transferler yapmılmamış yine de galibiyetler kazanmış bir adam ki bence uzlaşılmayacak bir insanda değil , Hamza hoca yerine yönetim değişmeliydi..

1|0
    0|0
  • bana biraz kişisel bir kararmış gibi geldi. sonuçta 3 kupa alındı onun sayesinde. ben çok doğru bulmadım.

1|0
    0|0
  • Yönetim zaten mantikli bir şey yapmamak için elinden geleni yapiyor. Hamza hoca gayet sağlam bir direktör. Kim bilir yerine hangi saçma kişiliği getirecekler

1|0
    0|0
  • Gitmemeliydi..

1|2
    0|0
  • Aa olacak şey değil :D (futbol hakkında bilgi sıfır)

2|2
    0|1
  • Kesinlikle. Umutuda alsın giderken Akhisar'a :)

1|0
    0|1
  • Hayirrr o hoca cok iyiydi
    İsyannnn
    Melo gitti snejder gitti drogba gitti umut gitti hamza hocad gitti
    😢😢😢

1|0
    0|0
  • Oynıycam şimdi gerçekten

1|0
    0|0
  • sevdiğim çocuk Galatasaraylı 2 gün önce fena tartıştık konuşmuyoruz onun adına çok üzüldüm çünkü eminim o cok üzülmüştür.. doğru bir karar değil ayrıca çok saçma beklenmedik bir karar

1|0
    1|1
  • Dorduncu yildizi aldiran hocayi attik. Cok muthis.

2|2
    0|2
  • Geçmiş olsun :D

3|1
    0|0
  • İyi oldu bence. Daha iyi bir teknik direktör gelmeli

2|0
    0|0
  • Doğruydu

2|0
    1|2
  • Hak etti

2|0
    0|0
  • Yönetimin halt etmesi :/

1|0
    0|0
  • Üzdü

2|0
    0|1
  • Dursun Özbek gitmeliydi. baya kötü oldu.

1|1
    0|1
  • Ne sevindim ne üzüldüm Hamza hocanın hakkı ödenmez, kupalar 4. yıldız fakat gözümüzü kupa boyamasın geçen sene prandelli gittiğinde de şampiyonluk gitti demistik ama ortalığın a. koyduk olmuşla ölmüş çare yok Aslolan Gaassaray

1|0
    0|0
  • başarının önüne taş koyulan tek takım Galatasaray FC :D

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    5
Yükleniyor...