Bu kızlar neden bu kadar havalı kendilerini ne zannediyorlar , evet genelleme yapıyorum , itiraz sunan ?

Artık bayanların büyük bir kısmını şeytan olarak nitelendiriyorum , yüz verince bi insan şımarır da bu kadar olmaz , selam almayacak kadar alçalan Türk kızları hepiniz 2 yüzlü ve yapmacıksınız , facede orda burda aşk sözleri ya da sevdiceğinin kritelerini belirlemeyi iyi bilirsiniz ama hepsi lafta :@

Siz daha kendiniz bile bilmiyorsunuz ki ne istediğinizi biz erkekleri yadırgıyorsunuz hayır kimsiniz siz ben onu anlamadım bütün hemcinslerime tavsiyem hiç bi kızın peşinden koşmayın zaten devir değişiyo onlar gelsin ayağımıza , yeter yorulduğumuz !

Üstününe alınan alınsın , isteyen engellesin banane benim kadar samimi olun ben zaten karşı görüşlere de saygı gösteririm , sahtekar olmanın lüzumu yok anlıyor musunuz ?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• senin anlamaman da daha doğal bir şey yok bunun ergenle bir alakası yok dünyaca ünlü Sigmund Freud 30 yıl boyunca araştırmış bu kadınları en son tarihe ben bu kadınlardan bir şey anlamadım demiş

son yıllarda uzmanlar kadınları araştırmış onları dalgaya benzetmişler seviyorsun kaçıyorlar, sevmiyorsun geliyorlar, ilgileniyorsun umursamıyorlar, ilgilenmeyince peşine düşüyor yani her şeyi bunlara karşı ters yönden yapacaksın fazla üstüne düşmeyeceksin, değerini anlaması lazım ne demişler atalar at, silah , avrat güvenme ben nice nice insanları gördüm 10, 7 yıllık çıkan bir bakmışsın kız başkasıyla evli , ya da adam askere gider kız tekme atar, ya da onun için intihar eden bir bakmışsın başkasıyla kaçmış bu kızları anlamak tıbben , bilimsel olarak mümkün olamamaktadır dünyanın en büyük denklemlerinden biri ondan sonra dediğiniz gibi facede doğru güzel sözler bilmem ne

ondan sonra biz temiz doğru Allah korkusu olan evine bağlı erkek isteriz bulunca bu sefer tam tersini yaparlar adi, berdoş, soytarı, nerde varsa onların peşinde koşarlar ondan sonra bir bakmışsın koca dayağından öldürülen kadın, ya da umumhaneye düşenlerin hayat kadınlarının hikayeleri, yada kadın sığınma evlerine düşünlerin dramları, ya da gizli gizli otobanlarda yo kesip kendini pazarlayanlar örneklerle genelleştirebiliriz bunları dünya güzeli de olsa yüzüne bakmayacaksın takmayacaksın bunları kendini taşı kendine normal helal süt emmiş çevrenden bul çok aşırıya kaçma 4*4 lük insan bulunmaz , zaten bir türk şairinin şöyle bir sözü var kadının kocası eve gelirken kadının ilk önce erkeğin elindeki poşete bakar yani kadınların sevgisi poşetle:)

1|2
    0|0
    • Ben maço biri değilim istesem de olamam ama bu kadınlara verilen eşitlik , tölerans falan aşırı dozda ve erkeklere binen yük çok acı verici ...

• Dünyada yük olarak en fazla sıkıntı yaşayan ülke türkiye çünkü erkeklerin üzerinde askerlik, iş, evlilik, nişan bunların gibi bir sürü yük var bayanların neyi var dersen çeyiz devri kapandı gerçi ama yine de var düşünmezler ki en iyisi Suriyeli kızlarla evlenin en fazla 2000 TL (iki bin ) tüm düğün masrafı orası öyle zaten oranın kızları türkiyeden daha güzel erkeği düşünen kim türkiyede paran olursa yol ortasında kaç herkes zengin uçmuş derler fakir olsan kaç herkes deli der :)

Kızlar Ne Diyor 5

• senin o bahsettiğin kızlar var doğru ama genelde ergenlerde var,olgun bi kadın senin dediğin gibi davranmaz.,yeni nesil kızlar aynen öyle ve doğru erkeklerin peşinden koşuyolar ve ben bayan olarak utanıyorum,ben kendimi o kategori ye koymuyorum zaten yaşı ve kişiliğim oturmuş,zamane bayanlar gibi değilim.

0|0
    0|0
  • uwww agır darbe yenmişş

0|0
    0|0
  • owwwww sakin ol haklısın büyük kısmı öylede sende kendine göre birini bul

0|0
    0|0
  • Haklısın hem de çok haklısın Kadınlar gerçekten de tarif ettiğin gibi yaratıklAr Tamam ben de bi kadınım ama özeleştiriyi de yaparım Çevremde anlattığın tiplerden çok var gerçekten de Bi de o şımaranların, kızların olduğu ortamda hava atması yok mu ? bayıyo gerçekten de Tabi benim gibi bıkanlar ''benim hemen gitmem gerek '' diyip kaçıyor Diyeceğim işiniz çok zor umarım herkes ruh ikizini bulur ve bu tür sorunlar çıkmaz :)

0|1
    0|0
  • işte bütün mesele bu bazen ne istediğimizi cidden bilmiyoruz :/

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kadınların genleri bu şekilde,yapacak bir şey yok

0|1
    0|0
  • 14 şubatın bünyeye etkileri bölüm 41

0|0
    0|1
  • Yegenim Cool olucaksın manitaların peşinden koşup bi yerlerini kaldırmıcaksın anladınmı 10 kere çıktıysam 8 i kızlar teklif etmiştir

0|0
    0|0
  • kızların arkayı erkekler kaldırıyor kardesm bu kadar abaza varken yapacak bişey yok sakin ol. link

0|0
    0|0
  • Kadın onlar genlerınde var abıcım.

0|0
    0|0
  • kimsenin havası benim saçlarımı bozmaz...

0|0
    0|0
  • Helal olsun be knk tum aklimdan gecenleri yazmissin seni tebrik ediom

0|0
    0|0
    • Ben böyle değildim çok ani oldu bastırılmış duygum falan da yoktu yani :S ama gerçekler bunlar sanırım ...

• Knk banada bu duygular aniden bastirio ayni durumdayiz

• Ağzından bal damlıyo be ustat .d Yuzde yuz haklisin

0|1
    0|0
Yükleniyor...