Yeter ya ne 14 şubatmıs bugün taksim levent metro hattında giderken çiceklerden insanlara yer kalmadı

bir bitmedi su 14 subat şu an sokaklar cicekle balonla dolu kampüste aynı böyleydi buraya gelince herkes yalnız geciricem diyorda dısarıda iş farklı oluyor siz ne düsünüyorsunuz :)

ve bunların coğuda ergen vel liseliydi kutluyanlar

önümdeki bir çiftin muhabbetinde yazim çift dediğime bakmayın 16 17 yasındalar :D:DD

kız : aşkım benmi güzelim ciceklermi

çocuk: aşkım sen cicekten daha güzelsin ahahaha:D

bu arada 19 mayısın kutlanmadığı bir ülkede 14 subatn kutlanması cok ilginç

• 14 subat kaldırılsın
    83% (5)67% (2)78% (7)Oy Ver
  • Hayır kaldırılmasın
    17% (1)33% (1)22% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• ben bugün avm de resmen sevgililer günün ortasına düşmüş bir zavallıydım tutmuşlar birilerini keman falan çalınıyodu her yan kalpler balonlar ellerinde çiçeklerle gerine gerine gezinen hatunlar noolduğunu şaşırdım ben de orda ayy indirim var mı o mağazada derdinde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• çokta haklısın arkdşm ya

0|0
    0|0
  • :( bu gün oralarda olmak ne çok isterdim sevdigm insanla

0|0
    0|0
  • sevgilisi olan var olmayan var yeter yaa :D bu arada sen bir de Gülhane parkı'nı görsen. Hava soğuk falan demiyorlar valla her yer sevgili kaynıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• 14 ŞUBAT kapitalist sistemin bir parçasıdır hepsi yapmacık şeyler.Bizim milletimizin bir kısmıda kanıyor işte bu şeylere. Bunlar duyguları parayla istismar eden şeylerdir bence kaldırılsın nedir ya saçma sapan şeyler çıkatıyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...