Sevgililer gününü lanetliyorum siz

beyler bayanlar hade toplanın bi yerde buluşalım sevgililer gününü kutlayalım herkezebenden hediye

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• lanetlenecek kadar değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• link anlam ve önemi en iyi... I'm F***kin' you :D yakışıyo :D

0|0
    0|0
  • Başlıktaki laneti kutlamaya geldim, bir baktım %90 indirim yazan mağazalar gibi buda üçkaatmış anasını satım.

0|0
    0|0
  • lanetliyorum ben de .. en berbat günüm ..

0|0
    0|0
  • gereksiz bir gün

0|0
    0|0
  • sevililer gününü bende anlamsız bulurum ama en çok sevdiğim olay indirimlerrrrrrrrr:)

0|0
    0|0
  • bugünü hic unutmayacagim, galiba terkedildim. bana ara verelim, bir süre görüsmeyelim dedi. Oysa hersey ne güzel gidiyordu.

0|0
    0|0
    • amannn dert ettiğin şeye bak biri gider öbürü gelir boşversene değmez dert etmeye üzülmeye

• üzülüyor insan genede, cünkü iliskide emek veriyorsun, zaman harciyorsun, sevgini veriyorsun. :-( sevdigim kadar sevilmek isterdim, ama nerde. galiba bu konu sanssizim

• sadece sen değil şansızlar ordusuyuz adeta evet emek veriyosun ama demekki verilmeye gerek yokmuş ..sevginide hemen vermememiz gerekiyomuş öyle ne kadar çok seversen o kadar istenmiyosun o yüzden ne sevmeye nede emek vermeye hiiiççç gerek yok muş bn bunu anladım :))))

Erkekler Ne Diyor 2

• bugün sevgılıler gunuyle ılgılı 1000 .cı soruyu sordun tebrıkler yonetımden hedıyenı ıstemeyı unutma

0|0
    0|0
  • Sevgiye gun koymam cok sacma bi gun

0|0
    0|0
Yükleniyor...