Çok değer verdiğiniz bi arkadaşınız yeni tanıştığı bi arkadaşını size tercih ederse ne yapardınız ??

çok sevdiğiniz bi arkadaşınız ama her şeye rağmen onun arkasında duruyor sunuz acı larını paylaşıp beraber ağladığınız bi arkadaşınız !

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ne yapılabilirki?.Bir şey yapmam.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• arkadaşlıklar arasında kıskançlık olmamalı bence... Sende kıskançlık seziyorum biraz.. Seni ona tercih etme olarak algılama yeni tanıştığı kişide farklı birşey bulmuştur hoşuna gitmiştir. bence 3ünüz kaynaşın daha iyi olur.. :)

0|0
    0|0
    • yo artık konuş muyoruz bile

• bir ara halini hatrını sor büyüklük sende kalsın... Sonuçta dost ise sana dostlar kolay kazanılmıyor kırıklık burukluk geçer bi kahve içip iki sohpet ile

• O potansiyele sahip adamı tanırım. Çok sevmeyi bırak arkadaş bile olmam.

0|0
    0|0
  • üzülürüm ama ne yapayım geçer giderim

0|0
    0|0
  • Öyle bir durumda yapcak birşey yok, seçimlere saygı duymak zorundayız.

0|0
    0|0
  • nasıl bir tercihten söz ediyoruz

0|0
    0|0
  • sıe yı basarım """

0|0
    0|0
  • Artık bir hiç olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Onu tercihleriyle baş basa bırakırım...

0|0
    0|0
  • aman onu mu takcam der yoluma bakarım

0|0
    0|0
  • Bana nasıl tercih ediyor anlamadım? Sevgilim mi bu, neysim ki bu kadar geriliim.

1|0
    0|0
    • küçük lük arkadaşın ama çok seviyor sunuz birbirinizi sonra senin hoşuna gitmeyen biriyle konuşmaya başlıyor başı belaya girecek snde o yüzden konuşmasını istemiyor sun oda senle küsüp onla konuşuyor

• Küçüklük arkadaşın hala küçüklükte kalmış. Bırak orda küçük küçük sindi bebekleriyle oynasın, sen abla olup sevgili yap anasını satım.

Yükleniyor...