Tablette Apple mı Samsung mu?

Selamünaleyküm arkadaşlar.. bu sıralar tablet alcam gibi kullananlar varsa artılarını eksilerini söyleyebilir mi ? Başka önerilerede açığım ama nedeniyle beraber söylerseniz süper olur. Kullandığınızın markasını belirtmeyi unutmayın lütfen :) şimdiden teşekkürler yardımcı olanlara ve ankete katılanlara :)

• Samsung
    38% (8)26% (10)30% (18)Oy Ver
  • Apple
    62% (13)69% (27)67% (40)Oy Ver
  • Diğer(belirtiniz)
    0% (0)5% (2)3% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|21

En İyi Erkek Görüşü

• Tam adamı burada. Android'le kafayı yemiş biriyimdir.

Mobil cihaz denildi mi sisteminde Android mi ona dikkat edeceksin.

Heleki Samsung, HTC, Sony gibi üst düzey markalarsa tadından yenmez.

Bende 200 liralık 7" Çin malı tablet var o bile işimi görüyor.

Apple ürünleri de denedim. Bana hiç biri Android kadar heyecan vermedi.

Apple'ın ürünlerine bir ton para sayıyorsun ve bir kalıba sığmaya çalışıyorsun.

Android sistemler öyle değil. Ucu bucağı çok geniş.

Alacaksan Galaxy Note 10.1 tab almanı tavsiye ederim, şiddetle.

1|1
    0|0
    • Çok teşekkür ederim ! en iyi cevapp <3

• kesinlikle haklısın

• 200 TL'lik tablet = Cube U25GT, Türkiye'de distribütör tarafından satışı yapılmakta, buna dikkat edin.

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim.

Android ile ilgili sorularınız/sorunlarınız olursa bir mesaj kadar yakınım. ;)

Erkekler Ne Diyor 20

• İyi tabletler pahalıdır..Eğer kabul edersen apple alırsın..Apple hiçbir zaman ucuzuna bakmaz..Hep ileriye dönük çalışırlar..

0|1
    0|0
  • Tabiki samsumg. Neden Ipad daha çok tercih ediliyor biliyormusun? Tabiki türk halkının reklam manyağı olduğu için Kakamı marka yapsam sıçmam için sıraya girerler. Samsumg kaliteli olduğu için reklama gerek duymuyor. Alacaksan Ipad değil Samsung al. Telefon özelliği. kaliteli ekranı konumatik hassaslığı işlemcisi falan tek geçer. Türk halkını Zaten sonuçlar belli ediyor nekadar markacı olduğunu. Galaxy Note 10 Şiddetle Apple a eksi not Samsung a artı not veriyorum.

0|0
    0|0
    • Aynı düşüncelere sahibiz

• Sadece Türkiyede değil avrupada da neden çok tercih ediliyor biliyor musun apple yaptığı ürünlerle diğer firmaları kendi peşinden sürüklüyor teknoloji olarak ondan tabi ki, ve bu kadar insan yanılıyor olamaz

• Windows 8 tabletlet ileride vazgecilmez olucaktir cunku anroidde autocad gibi programlari calistiramazsiniZ sonucta kac kisinin evinde windowslu pc var ortada benim oyum windowsa

0|0
    0|0
  • ikisini de kullanmadım ama tercih yapcak olsam apple alırdım herhalde.çünkü adı tecrübesi mazisi var apple'ın bu konuda

0|0
    0|0
  • tabiki samsung yazılım sorunu yok usb telefon hdmı girişi var bütün her şeyle uyumlu bilgisayar telefon tv araba tek geçerim

0|0
    0|0
  • telefon konusunda bişey diyemem samsung apple kadar yol gitti ama ayni şey tablet için geçerli değil 4yildir ipad kullaniyorum eğer tabletle internete girerim film izlerim müzik dinlerim sosyal ağlarda gezerim diyosan kesinlikle ipadden şaşma androidin tek farki micro sd takiliyo olmasi ve yazilimindan dolayi hiçbir cihaz apple gibi dokunmatik hassasyietine akiciliğina erişemedi her nekadar donanimsal ozellikleri fazla olsada..

0|0
    0|0
    • Galaxy'nin üst versiyonlarını kullandınız mı?

• 10günlük note 2 deneyimim oldu tamam harika telefon yapamayacagin hiçbişey yok belki şuan piyasadaki en iyi 2telefondan biri ama bana apple kalitesini hassasiyetini kullanim kolayliğini veremedi kişisel fikrim tabiki.

• Tabiki apple

0|1
    0|0
  • yanlışlıkla oyumu apple kullandım. ama fikrim samsungtan yana. veya başka bir android te olabilir. probook gibi.

0|0
    0|0
  • hacı ios

0|0
    0|0
  • ipad kullanıyorum memnunum ama galaxy tab'lar da iyi. Elimin altında android tablet de var ama ipad ağır bastı bende.Platform sana kalmış artık ios mu kullanmak istiyorsun android mi.

0|0
    0|0
  • tabiki de apple...

0|0
    0|0
  • tabiki apple

0|0
    0|0
  • en iyisini yapana kadar şimdilik apple ürünlerini kullanmakla yetinceksin

0|0
    0|0
  • tabi ki asus. nexus 7 ya da 10

0|0
    0|0
  • 3ünüde kullanmadım :) apple daha karizmatik duruyo .

0|0
    0|0
  • Samsung.

0|0
    0|0
  • aleyküm selam..ben packard bell kullanıyom iyi bence

0|0
    0|0
  • Aleyküm Selam

0|0
    0|0
  • Elmaaaaaaaaaaaaaaaaaa

0|0
    0|0
  • samsung, cunku baska aparatlar takabılırsın tablete

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• androidin hızı hayran bıraktırıyor, uygulama yönünde de apple kadar iyi artık. parana değen istiyorsan android, popülerlikten geri kalmıyım diyorsan apple.

0|1
    0|0
  • samsung telefonunu bile almam ki tabletini bırakk :)

0|0
    1|0
  • Apple 10 numara, 5 yıldız

0|0
    0|0
  • kullanmıyorum ama tabletin babası apple'dır bana göre..

0|0
    1|0
    • Otomobili Ford icat etmiştir ama en iyi otomobili Mercedes yapar :)

• Tabletin ya da dokunmatik cihazların babası Apple değildir.

Steve Reyiz'e şu konuda minnettarım; mobil dünya da yeni bir çağ açtı.

Tıpkı Bill Amca gibi. Kendisi nasıl Bill Amca'ya kafa tuttu ve başardıysa Android ve Samsung Apple'a kafa tutup başarılı oluyor.

Normal bir kullanıcı, gösteriş istiyorsa Apple ürünleri derim ama benim gibi özgürlük meraklısıysa Android.

• Apple

0|0
    0|0
  • Samsung galaxy note 10.1 aldim o kadar memnunum ki anlatamam tatkim

0|0
    0|0
  • apple dokunmatği falan çok gsl

0|0
    0|0
  • Apple

0|0
    0|0