Hayaller Acı Veriyor Sadece Anlatmak İstedim

Yeğenim doğuştan göz kaymasıyla doğdu. Bebebkken başladık tedavilere. Şimdi 7 yaşında. 3 boyutlu görme merkezi hiç oluşmadı. Ama o pilot olmak istediğini söyledi "Olmaz amcacım, uçaklar düşebilir, sana bir şey olursa dayanamam" dedim, vazgeçti. Asker olmak istiyormuş, bende asker oldum, şöyledir, böyledir diyerek bahaneler bulup geçiştirdim. Geçen gün neden ondan küçükler basket atabiliyormuş da o atamıyormuş diye ağladı. Diyemedim ki sende derinlik ve mesafe algılaması gelişmedi diye. Yine avutup geçiştirdim. Bana hep "Büyüyünce ben de araba kullanıp seni gezdireceğim amca" diyordu, bugünse araba kullanamayacağını öğrendim. Artık oğlumun hayallerini yıkmaktan, başka hayallere yönlendirmekten sol yanım çok acıyor...

Güncellemeler:
Yorumlarınız için teşekkür ederim.

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• Aslinda hastaligi bir aile ne kadar kolay Kabul ederse cocukta o kadar kolay hastalina adaplanir ve ona Göre yasar. Ve benim hep inandim birsey her insanin bir Baska insandan daha iyi yaptigi sey vardir bunu fark etmekte belki sizin ellinizde ve o sifati gelistirip cocuk yapamadiklariyla degilde yapa bildiyle kendine güven gelir. Allah yardimcimiz olsun

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Geçmiş olsun öncelikle...

Çocukluğumuzda hepimiz hayaller kurduk..Hayaller kurmaya devam etsin...Bozma hiç...Zaten ileride neleri yapacağını ve yapamayacağını bilecek...O zaman da yapabileceği şeyleri yapmak isteyecek..

Hayallerini yıkma ki büyük düşünebilsin..

0|0
    0|0
  • :(((( gecmis olsun cok üzüldüm benimde sol yanim sizladi okuyunca :(((

0|0
    0|0
  • :( isterseniz bu durumu bir psikologla ya da rehber hocasıyla görüşün. sizi yanlış yönlendirmemizi istemem. Allah sabırlar versin... Allah şifalar nasip etsin...

0|0
    0|0
  • çok kötü.. allah ona şifa sizede sabır versin.. ama daha kötüsüde olabilrdi buna şükür.

0|0
    0|0
  • :( allah yardımcınız olsun

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun umarım düzelir.

0|0
    0|0
  • acısada öldürmez diye bir şarkı var

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 1

• yegenine bir iyilik yapmak istiyorsan ona şunu ögret

büyünce sana ne olacaksın diye soranlara mutlu , huzurlu , saglıklı olacagım demesini ögret

bu arad bu senin yegeninmi oglun mu kafam karıştı

1|0
    0|0
Yükleniyor...