Gözaltım bi haftada kırıştıı:((

torba şedklindee garnierin kreminii 2011 de aldım geç açtım pakeri gözaltım mor görünüyodu sürdüm bilmeden meğer göz çevresine sürülmüyomuş bi dee kullanma tarihi dee yok bunların acaba süresi geçtiği için mi kırıştı bi de biri burda gül suyunu gözaltınıza sürün mor görünüyosa demişti onu da sürdüm şelalenin göz altım bi haaftada vbttıı napcam yaa sizce krem mi yaptı süresi geçtiği için gözaltı kırışığı için napılmalı

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Yapman gereken tek şey var , bütün bayanların düştüğü hata da bu ...

Aynaya yakından bakmayın , bir erkeğin bakacağı mesafeden bakın . O zaman bu kadar saçma sapan bir işe de yaramayan maddeleri kaşınıza gözünüze sürmekten vazgeçersiniz.

O kırışıklıklar daha önce de vardı, bu yüzden bir sürü şey yaptın ; ama geçmedi . Bu 25-29 yaş aralığında olağan zira derialtı yağ dokusu azalıyor ve deri havada kalıyor. O yağlar zaten ergenlik dönemine aitti , bitti gitti.

En iyisi uğraşma sadece uykusuz kalma , düzgünleşirler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sizin göz altı probleminizi de bir türlü aşamadık maalesef :( Sanırım 3. defa bu konuyu buraya yazıyorsunuz. Size göz altı için forever alluring eyes isimli ürünü tavsiye etmiştim onu deneyin. Cilt bakım uzmanı olarak tekrar söylüyorum böyle abuk subuk şeyleri lütfen göz altı gibi bir bölgeye kullanmayınız. Size tavsiye ettiğim ürün alanında ödül almış tamamen doğal içerikli bir üründür.

Bahsettiğim ürünü ister aşağıdaki linkten veya nereden isterseniz alın ve kullanın. Ha pahalı gelirse oda sizin bileceğiniz bir iş.

link

0|0
    0|0
  • göz altı torbaları ve buna benzer ani bir durumda olursa böbreğin habercisi tıbben kanıtlanmış araştır googleden

0|0
    0|0
    • bi haftada kırıştı da gülsuyu mu krem mi yaptı acep ne diyosun

• krem sürünce ilk başlarda canlılık veriyor ama sonra kimyasal madde içerdiği için göz olsun başka bölgeler olsun hep mat oluyor yani en iyisi doğal ünlülere bak makyajsız hallerine anlarsın

• o zaman krısıklık onleıcı al

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yaşlanmışsın sen

0|0
    0|0
Yükleniyor...