Muhabbet kuşlarından anlayanlar bir bakın hele.

Yahu 6 aydır beraberiz.Şimdiye kadar hiç bir sorunu yoktu bu manyağın.

Bütün sağlıklı muhabbet kuşları gibi bir oraya bir buraya uçuyordu.Lakin şu 2-3 gündür hep uykulu.

15 gün tatilde filan biraz geç yatıyordum,oda odamdaydı,hayvancağızda benimle birlikte uyuyordu.Ondan mı acep?Uyku düzeni mi bozuldu acaba benim gibi?Öyleyse hay kafama ya.

Kuşçuya sorayım dedim ama unuttum bugün, nasip olmadı.Yarına kadarda bekleyemedim.

Normal,tüylerinde veya kakasında birşeyi yok,yeminide suyunuda veriyorum ama uykulu hep,birde tüyleri kabarık.Hareketlerinde bir yavaşlama filanda yok,normal,ama çoğu zaman uykulu.

Böhü,n'oldu hayat neş'eme yahu :/

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Vitamin takviyesi yapabilirsin , soğuk ortamda kalıyorsa hastada olmuş olabilir . Çok çabuk etkileniyor kuşlar ani sıcaklık değişikliklerinden . Birde sürekli bulunduğu ortamı değiştirirsen yadırgıyor , ilk aldığın günkü moda dönüyor :) Benimde vardı biliyorum az çok .

1|0
    0|0
    • Yok,ortam iyi,değiştirmiyorum hiç.Sıcaklıkta iyi.Off :( Vitamin takviyesini bir sorayım kuşçuya :(

Erkekler Ne Diyor 8

• Buradan yeterli cevapları alamayabilirsin. Başka yerlerde araştırmak daha mantıklı olur. Ama ben biraz okuduklarımı ve kuşçulardan öğrendiklerimi söyleyeyim. Kanaryam vardı söylediğin gibi fazla uyuyordu. Günlük olarak yemini suyunu yenileyin falan dediler niyeyse bilmiyorum ama bunlar iyi geldi. 1 hafta içinde bir problemi kalmadı. Ama bu uyuma problemi uzarsa tehlikelidir.

1|0
    0|0
    • Yinede çok sağ ol ellerine sağlık yazdığın için:) yenileyeyim bari her gün :(

• benimde wardı kaçtı gitti ya :( uyku dzeni bozlmş ola bilir bide çok uçunca hemen yoruluyolar ondanda olabilir

0|0
    0|0
  • Bir tane eş alırsanız iyi olur. Bir de uyku problemi olabilir dediğin gibi.

0|0
    0|0
  • hastalık kapmıstır belkım

0|0
    0|0
  • Hasta o kuş

kapı pencere acık olursa olacağı o

kafesin etrafını bir bezle kapat soğuk gelmesin.

0|0
    0|0
    • Kapı pencere açık filan değildi yahu.Sırf onun için üstüne titredik :(

• kuşlar seni istemiyor<(

0|0
    0|0
    • pofff bu soru ciddi bi'soru ama minho..Üzülüyorum..

• evet o da bi can taşıyo üzülmemek elde değil. umarım tekrar eski günlerine dönerler.

• Körle yatan şaşı kalkar misali.

0|0
    0|0
  • hayvanı gece hayatına çok alıştırmışsın suyuna rakı yemine kavun dileydin eyiydi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Tek başınaysa eğer, belki onunla eskisi kadar konuşmuyorsundur. normalde çift olmaları gerekir...Benim de Çıtır diye vardı...;:/ yalnızlığa dayanamıyor onlar pek :((

1|0
    0|0
    • Yok,yine konuşuyorum :/ Ama hep uykulu :(

• Duman beye selamlar her zaman ki gibi yine çok karizma çıkmış yeni fotoğraflarını görmek çok güzel:) Ama benim favori fotoğrafım yine en sonda:)

• miyavlıyor şu an :d tamam söylerim selam :D

çok yaramazlık yapıyor bu aralar ama

Yükleniyor...