Kendimi çok zavallı hissettim fikirlerinize ihtiyacım var

3 hafta önce ayrıldık. 4 yıldır beraberdik farklı yerlerdeydik ama genede güzeldi her şeye rağmen. bugün sevgililer günü ve o yanımda yok aslında sorun bugün olmaması değil her gün olmayacak olması konuşamayacak sesini yüzünü göremeyecek olmam :( bi kaç gün önce konuşmayı denedim konuşmak istemiyorum dedi belli ki hala öfkeli. bugün face girdim sohbetteydi dışarda olmadığına sevindim açıkçası ama tabi ki bu sevgilisinin olmadığını göstermez. face sine girmeyi düşündüm mesajlarına bakmayı deli gibi merak ediyorum kimler le nasıl mkonuşuyor diye biliyorum bu çokk ama çok yanlış ama siz olsaydınız nasıl yaklaşırdınız

Güncellemeler:
facesine girim mi sizce biri var sa oradan görürüm en azından paranoyalık yapmam

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• sen şimdilik onu bırak bir kenara. kendinle ilgilen, kendini tanımaya çalış, ilişkilerinde hangi role büründüğünü görmeye çalış. kendini geliştir, özgüvenini geliştir. kendine değer vermeyi öğren, sevilebilecek biri olduğunu anla.

o da bu süre içinde öfkesini anlamlandırsın, dindirsin, sakinleşsin ve kendini toparlasın. sen ona yapışırsan, o daha fazla öfkelenecektir ve aranızdaki sorunlar daha da derinleşecektir. ona bağımlı olmamalısın. seninde bir kişiliğin kimliğin olacak onunda bir kişiliği kimliği olacak. bunun için kendine de ona da müsade etmelisin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• tamam kızları tamamiyle anlayamam belki ama,neden sizi sevmeyeni sevmeye devam ediyosunuz işte bunu hiç anlamıyorum..,ve unutmaki böyle yaparak onu kazanmaya çalışırsan ,birleştiğinizde ne yapmanı isterse onu yapmak zorunda kalırsın buda senin hayatını etkiler,bence boşver unut gitsin

0|0
    0|0
    • seviyor beni ama neyse uzun hikaye burda anlatamam yaşadıklarımızı

• sevgililer gününü niye bu kadar takıyorsunuz kı sadece bu gunde seni hatırlaması ne kadar da acı bırsey halbuki her gün senı arasa mesaj atsa ne biliyim arada hedıye alsa daha iyi değil mi ?

0|0
    0|0
    • işte derdim bugün olmaması değil her gün olmayacak olması :(

• ne kadar garip yapıdayız değil mi her zaman güçlü zannediyoruz kendımı ama cok acızız moral bozuklugu onu gerı getırmeyecek veya göz yaşı gerı getırecek olanı ıste saglıklı düşünce sağlam bir plan :)

• :) paranoyaya bağlamışsın zaten :)

0|0
    0|0
  • 4 hafta isem sallan gitsin

0|0
    0|0
  • kıyamam ya hayırlısı.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Senin yerinde olsam umursamaz davranmaya çalışırdım . Eğer çok üzerine gidersen sıkılabilir ve senden uzaklaşablir. Kendini unuttur demiyorum ama üsteleme derim.

0|0
    0|0
  • üsteleme tatlim, istemiyo unutmaya calis dahada uzaklasmasın senden :(

0|0
    0|0
    • uzaklaşsa kaç yazar zaten ayrılmışız :/

• şifresini değiştirmiştir ama bn olsam bakardım coktan:)))

0|0
    0|0
  • 3 haftada sevgili bulmmuş olsaydı sen onu aradğında hayatımda biri var arama beni demez miydi ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...