Burak Yılmaz ve Umut bulut nasıl futbolcu olmuş diyor musunuz sizde?

Gslı arkadaşlar hemen savunmaya geçmesin lafım Gsı kötülemek değil aksine Gs gibi büyük bir takımda bu adamlar nasıl oynar onu sorgulamak. Ben ortalama bir halısaha oyuncusunun Burak ve Umut kadar başarılı olabileceğini düşünüyorum.Çünkü gerçekten ekstra bir şey yapamıyorlar. Hiçbir yetenekleri yok hiçbir potansiyelleri yok. Burak zaten ofsaytı tüm kızlara öğretti ofsaytta kala kala. Bu adamlar Nasıl Gs gibi bir takımda oynar 3-4 milyon euro alır şaşıyorum.

Bu adam gol kralı oldu tamam ama o sezon da kaçırma kralı da oldu aslında 5 net pozisyona girerse birini anca atar

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Bunlar hep nazardan

0|0
    0|0
    • Ne nazarı ya bunlar hep kazmalıktan burak neydi de ne olsun.

En İyi Erkek Görüşü

• Samimi olmak gerekirse ikisinden de bi' b*k olmaz. Drogba ve Elmander bile bu Burak kazmasını kesemedi. Adamı her halükarda oynatıyorlar 2'li forvet sistemiyle.. Sezon başında West Ham'a kakalamalıydık. Zaten Umut'a diyecek lafım yok adam deli dana gibi koşuyor ondan bin kat iyi oynayan genç forvetler tanıyorum. Bu kazmanın aldığı paranın çeyreğine bile daha iyi oynarlar. Umarım ara transfer döneminde sağlam bir forvet gelir. Yoksa her maç forvetsiz şampiyon olunmaz.

0|0
    0|0
    • Zaten bence gsın yaptığı en büyük hata elmanderli şampiyon takımı dağıtmasıydı hem mali açıdan zora girdi hem de şu an elinde çok daha kalitesiz futbolcular kaldı.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• İkisi de kazma ama özellikle umutu üçüncü lig takımları bile almaz o derece

0|0
    0|0
  • Burak Yılmaz'ın Galatasaray Karnesi

12/13 Sezonu - 39 resmi maç 32 Gol 8 Asist
    13/14 Sezonu - 44 resmi maç 18 Gol 10 Asist
    14/15 Sezonu - 37 resmi maç 22 Gol 6 Asist
    15/16 Sezonu - 13 resmi maç 5 Gol 0 Asist

Toplam 133 resmi maç 77 Gol 24 Asist

Maç başına
    0,578 Gol
    0,18 Asist

0|0
    0|0
    • Sence başarılı mı bu yani bir 12-13 sezonunda şans yanında olmuş onun dışında kimi gsın forveti yapsan 20 gol atar zaten

• Maalesef öyle olmuyor o işler... Galatasaray'da Didier Drogba da top oynadı 53 resmi maçta toplam 20 gol 13 asistle oynadı. Lafla gol atılsa Guiza Türkiye Süper Ligi'nde sezonda 50 gol atardı.

• Guiza da ayrı bir maldı zaten farklı değildi ki Drogba 35 yaşına burak ise 28 yaşında biri kariyerinin sonunda biri ise zirvesinde olması lazımken 0.4 gol 0.26 asist ile oynuyor

• umuttan topçu değil top toplayıcı bile olmaz :D ama burak yılmaz öyle değil tamam dingil ama adam atıyor burakta özel bir yetenek var pozisyona çok giriyo doğal olarakta çok atıyo çok kaçırıyor sadece kendini hiç geliştirmiyo az bişey tekniği olsa ingilterede rahat oynar

0|0
    0|0
    • Ya bence kim olsa onunda yerinde o kadar gol atardı çünkü gsda oynuyorsun selçuk sneijder seni besliyor ona rağmen bir insan ancak bu kadar ofsayta düşer bu kadar kaçırır

• Ben koyu bir Fenerbahçe liyim ama Burak a haksızlık yapıldığını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Umutta Burakta Galatasaray için yetersizler.

0|0
    0|0
  • Valla burak yılmazın 3 sezon önce şampiyonlar liginde gol krallığında yarıştığını hepimiz biliyoruz ben o yüzden Buraka laf söylemem form düşüklüğü vardır mutsuzdur bişeyler vardır ama saha kenarındaki top toplayıcı çocuklar umuttan daha iyi oynar ondan eminim. Umutu çıkarıp yerine onlardan birini koysak daha çok iş yaparlar anasını satıyım bide sözleşme uzattık

0|0
    0|0
    • Emin ol Burakın yerine seni koysak sen de oynardın pozisyon geliyor adam kaleciyle karşı karşıya kalıyor e bir zahmet 3 şuttan biri girsin. Bence başarı devam etmediği sürece tesadüfidir. Formdan düşecek ne oldu adama takır takır dünyanın parası veriliyor.

• Devre arası yeni adam almak lazım dicem ama uefadan yasak gelebilirmiş borçlardan dolayı yani işimiz zor bu sene de bence

Yükleniyor...