Squat hakkında?

bu aşağıdaki programla ilglil bir sorum olacak. mesela 17. gün 150 squat diyor ya gün içinde 75 75 150 yapsak olıyor mu yoksa 150 tek seferdemi?
250 ile bitiyor sanmıyorum 250 tek seferde yapabileceğimi :(
squat hakkında?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Önemli olan iyi bir şekilde yapabilmek doğru uygulamak. Bence yeterli 250 düzenli yaptığın sürece gayet iyi

0|0
    0|0
    • :) benim sorduğum bu 250yi tek seferde mi yapacağım? yani şöyle örnek vereyim 80 yaptım dinlendim bidaha 100 yaptım vs oluyor mu

• anladım cok tesekkür ederim

• Rica eig yaparmısın:)

Erkekler Ne Diyor 5

• İlk defa yapanlar için 50 çok fazla. Birde 30 gün sonra 250 yapmak için biyerlerini yırtmak lazım. Bu tablo pek gerçekci görünmüyor😕

0|0
    0|0
    • dimi bana da öyle geldi ama ben şçyle düşündüm bugün 90 yaptım mesela başlayalı 4 gün oldu. önümüzdeki hafta 130 yapsam ama 50 yapsam bir 15 dakika falan sonra yapsam kalan 80i?

• ozaman cevabında haklısın :)

• Ne sandın kızım bol adammıyız 😎

Aklıma bu geldi bir an 😂

http://i.hizliresim.com/a0ZbX2.jpg

• Yapabilirsin tek seferde zaten o kadar squat yapman zararına olur belirli aralıklarla yapabilirsin hatta ağırlıkla zorlanıyosan vücut ağırlıyla yapabilirsin

0|0
    0|0
  • :D arada cay molasi vermesen olur :D

0|0
    0|0
  • Squat yapanlar özel ilgi alanı

0|0
    0|0
  • Hic bir sey anlamadim bu nedir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 1. gun baslangıc ıcın 50 squat yaparsan offff o bacaklar ve omuzlar nolur bılıyomusun :/ bence cok fazla 15 le basla bır hafta 15 yap yavas yavas agırlastır :/

0|0
    0|0
    • yok basladım zaten bikac gün önce 4. gün sanırım bugün 90 yaptım ama ağrı var tabi :)

• helal olsun :)

• teşekkür ederim :) ama çok aşırı yüklenmedim ilk günler geçen hafta psikolojikmen hazırlandım hatta biraz 10 gün kadar önce 2 3 günde bir 30 40 yaptım bıraktım onlarında etkisi vardır

Yükleniyor...