Tempobet kullanıp para çekmede sorun yaşayan var mı?

Tempobet'e üye omak istiyorum fakat bir şahıs 30000 tl kazandığını ama kuponun geçersiz sayıldığını belirtmiş. link

sizin görüşleriniz neler?

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Abi:bende senin gibi sıkı bir iddaa oynayıcısıyım.Satılık maçlar yüzünden artık 3 maç bile fazla oluyor,ondan karta yöneldin sanırım anlıyorum.Aslında çok doğru çok büyük paralar en az ayda 50 milyar zekice,sabırla internetten kazanabilir.Ama sen de dediğin gibi mevzu var:büyük para kazananların hesabını siliyorlar ya da parayı çektirmiyorlar.Sende bu siteler yasal olmadığı için paranı hiçbir şekilde geri alamıyorsun.En iyi mevzu şu 1-2 milyar kazanacaksın,hemen paranı çekeceksin onlarda öyle küçük paralar için uğraşmazla.Ama seninde arkadaşının gibi 30 milyar kazanıldığını görünce uyanıyorlar bu adam bunu 200 milyar da yapar 1 ayda,en iyisi çektirmeyeyim ya da hesabını sileyim diyor.Bir gün siteler yasal olursa ki zor çünkü hep bizi düdüklüyor bu sistem o zaman en az ayda 20 kişi iddaadan trilyoner olur.Senin yapacağın şey abi fikrimi sorarsan tek maç oldu mu en az 100 lira bas güvendiğine.Onun dışında 40-50 liraya 3 maç koy 200-300 lira temiz al sabredersen her ay en az 2,5-3 net karın olur.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben yaklaşık 2 haftada 2,500 lira para çekti havale yoluyla aynı gün ödemeyi aldım, canlı destekle aranı iyi tut ben kanka oldum, zaten 3-4 tane türk var :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...