Hala aramadı, sizce ne yapmaya çalışıyor?

Çok sordum belki sıkıldınız ama bir de hepsini yazıp sorayım dedimsevgilimle 3 senelik birlikteliğimiz vardı sürekli bi çoçukla konusuyordu durakta konusmaması için uyardın o yine konustu bende durağa gittim çoçukla konustum otobüse bindiler gitti çoçugun yanına bindi bende dayanamadım arkalarından gittim otobüsten inince bağırdım buna oda bana güvenin bu kadar mı dedi lanet olsun dedi gitti

sonra mesajla üstüne gittim bitti bu iş dedi bir kaç gün geçti tekrar gittim biraz yumuşamış duruyordu ama yine olmaz dedi bir kaç gün sonra mesajlaştık tekrar gittim yanına yine olmaz dedi olurdu olmazdı konusurken polis geldi sert davranınca bende polise bağırdım polis beni karakola götürdü ertesi gün tekrar mesaj attı ailen ne dedi felan diye daha sonra bitti bu iş dedi bende mutluluklar diledim dönersen burdayım dedim ayrıldık sonra bir daha aramadım

aradan zaman geçti ablamgil konuşmaya gitti onlara beni rezil etti hocaların ark ların gözünden düştüm bitti bu iş demiş ablamgilde baya bi konuşmuş sonra düşünüp mesaj atacam demiş bir gün sonra annem gitti yanına ona çok olumlu yaklaşmış sarılmış öpmüş annemle baya bi konuşmuş ona bitti diye bir şey dememiş ama benide aramadı 2 gün sonra tekrardan pazarda karşılaşmışlar annemin zorla elini öpmüş. annemin arkadaşıda kızmış dövecem seni aramamışın demiş oda düşünüyorum ya felan demiş

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• emin ol başka bir iş var bunda bitmişken bitir delilik yapma benim de 3 senelik bir ilişkim üniversitede bitmişti bir haftaya ondan hoşlanan biri varmış onla çıktı sonra ne mi oldu benim gözümde bitti çok canım yandı ama bitti şimdi sadece arkadaşım ve onu hiç umursamıyorum ki ben delirip saldırmıştım çok hata yapmıştım geçmişe bakınca bunu görürsün sakın ama emin ol bir iş var bu işte ki pişman olup dönmekte isteyecek hazmedemiyosan uzak duracaksın ben hazmedemedim ve geldiğinde iğnelemiştim bak bunu yapabilirsin işte ağır konuş ama zamanı gelince şimdi değil şimdi hiçbirşeyi bilmediğinden haklı olsan bile suçlu olursun ve sakın güvenme 3 senelik bir kız ayrılıyorsa bu senden değil aklını çelen birindendir emin ol

0|0
    0|0
    • kaRdeş aklını çelen biri yok buna eminim çünkü takip ediyorum hala aklıma geldi öyle bi durum ama yok yani bunada eminim

Kızlar Ne Diyor 1

• hImm hatırladım tanıdım seni ..

Bu işten birşey çıkmaz dedım ben sana ama kız büyüsün bırak kendi halline..

Polislere kadar vardıyorsun bu işi , dur bır nefes al artık ya..

0|0
    0|0
    • :):) tanıdın en sonunda olayı kökten çözdüm rahatladım sonuında :):)

Erkekler Ne Diyor 3

• dostum bu nasıl bir olaydır ya.aileni anneni ablalarını gönderiyorsun bide bunları karakola gittikten sonra yapıyorsun.ayrılmanızda üstüne gitmen.üstüne gitme sebebin zaten bi karışık çocuğu tanıyor mu tanımıyor mu gitmiş çocukla bişey konuşmuşsun ne konuştun acaba yani olay o kadar karışık ki bıraktım kızı sen ne yapmaya çalışıyorsun.

ve bu kız olmazsa başka hiç kimse mi olmaz bu kadar takmışsın.3 senelik ilişkiyi cart diye kesenden pek hayır çıkmaz benim kanaatim.

0|0
    0|0
  • Biz ne desek boş, sen 3 yıldır birlikteymişin bilmiyorsun...biz ancak varsayımlarla yaklaşabiliriz oda bana göre şöyle olur: Sizin aileler devrede olduğuna göre iş çok ciddi, ancak bu ciddiyetin içinde sana bu şekilde bi inat yapması bence çok anlamsız, Güvenle alakalı bişi değil bu.

İnsanlar biribirilerine saygılı ve anlayışlı olmalı. Senin, o çocukla konuşmasını istemiyor olman, onun bu konuda inat etmesini gerektirmez. Kıskançlık bu gibi durumlarda çok hassas ve agresiftir...

0|0
    0|0
  • Seni uzun zamandır biliyor. Güven konusunda oldukca sıkıntılar var durumda.

Sevdiğinle yaşadıgın tatsızlıklar oldukça ileri boyuta gitmiş...

Seviyorsan ara... Mücadeleni bırakma...

Aradakı sorunları çözebileceğinize ikna etmen gerekiyor.

0|0
    0|0
    • seviyorum kardeş hemde çok ama 2 sefer kendim gittim 2 sefer ailem gitti daha ne yapabilirim ki söylermisin

• Biraz daha sakin olabilirsin. Bazı sorunları çözmeni beliyor olabilir...

Nazlılar işte.. Sabretmetken başka yolumuz yok ki..

Acele edersen de bir ömür nasıl bekleyeceksin diye konuşmaya başlarlar.

Yükleniyor...