İnsanların zayıf noktalarını keşfettikten sonra üzerine gider misiniz?

Bazı insalar vardır bu en yakın arkadaşınız olsa bile, sizin rahatsız olduğunuz bir takım takıntıları farkettikten sonra sürekli bu yönde size laf sokmaya çalışır. Sizler de böyle misiniz?

Çevrenizde böyle arkadaşlarınız var mı?

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• kesinlikle bu söylediğinin tam tersi karakterdeyim insanları kırarak bozarak hiçbir şey elime geçmez hatta sadece bu arkdaş kaybım olur.bi tek tiki varsa onla oynarıma rada o kadar :)) ama çevremde gerçekten bu türden insan çok var.insanlar başkalarından üstün görünmeyi çok seviyor.onu yererken kendini birşey sanıyor.ama aslında o çok küçülüyor farkında değil belki ama gerçekten batmaktalar ve bıraktım batsınlar.

1|0
    0|0
    • En iyisi öyle yapmak ne halleri varsa kendilerince insanlarla görsünler ozmn :)

• öyleleri rahat durmaz o yüzden kendi hallerine bırakırsan zaten kendi kendilerini batıracaklardır :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben öyle birisi değilim ve düşmanıma karşı bile böyle bir ihtiyaç hissetmedim şimdiye kadar. Zaten böyle bir dostun var ise düşmana ihtiyacın yok demektir.

Çevremde bu tarz bir insan müsveddesinin yeri olamaz...

0|0
    0|0
  • Hem böyle birisi degilim hem böyle insanlardan nefret ederim. Cevremde de cok sükür yok su an böyleleri, olsa da zaten sokmaya calistigi her lafi kafasina kafasina vururum. Hatta orta okulda basketbol oynarken yeteneksiz beceriksiz tarzi laf atıp asagilamaya calisan sınıf arkadasina saglam bir gecirmisligim bile var. Kısaca en sevmedigim seylerden biri.

Ama spor, rekalet iceren konularda gerekebiliyor, masa tenisi oynarken arkadasin zayif yönüne vururum acimam, orasi da ayri :)))

0|0
    0|0
    • O işin çekişmeli yanı :)))

• Sporlarda bir taraf hata yapmazsa kazanilmiyor, futbolda savunma iyi oynar kaleci de hata yapmazsa gol de olmaz tüm maclar 0-0 biter. Ama savunmada yavas aksak bir adam varsa karsi takim teknik direktoru direk o tarafa dogru oynar, yapmasi gereken de bu.

Ama insanlara karsi zayif yonlerini kullanmak kalleslikten baska bir sey degildir, üzerine gitmeyi gectim zayif yonunu soylerken bile dost aci soylese de uzerim diye korkabiliyorum...

• Samimiysem şaka yollu üzerine giderim.

Çok bilmiş modunda abuk bir tipse de canımı sıkmayacak derecede üzerine giderim.

0|0
    0|0
  • Ben şahsen kimsenin zayıflığından faydalanacak tipte bir insan değilim , özel hayatımda da böyle arkadaşlarım yok. Ancak iş yaşamında özellikle rekabetin üst düzey yaşandığı bir yerde çalışıyorsanız maalesef bu tür ataklarla karşılaşabiliyorsunuz. Sırf bu yüzden defalarca kişisel gelişim eğitimleri aldığımı biliyorum. Aslında önemli bir konuya değinmişsin, sorun için tebrik ederim.

0|0
    0|0
    • Evet iş yaşamı bu konu için daha önemli tabi... bi yandan üniversite okuyorum bi yandan çalışıyorum ve ben her iki ortamda da bu konunun içinde çok fazla kaldığımı düşünüyorum bazı şeyleri gördükçe insanlardan soğuyorum 2 sene önce ki bnle şimdiki halimi kıyaslıyorum da çok düşüncem değişmiş. Hatta ve hatta bazen kendimi de bu çirkin savaşın içinde buluyorum insan kendini savunmak durumuna düşürülüyor ...

• Asla üzerine gitmem çünkü her insanın kendice bi takıntısı vardır ve bunun öğrenilmeyeceğinin ne garantisi var. o yüzden kimseyle dalga geçilmemeli bence...Mesela bana yıllar önce süt bacak diyen dangalak vardı. Bu sözü o sıralar tenim beyaz olduğu için söylüyodu. yani bunlar boş şeyler insanlar asla dış görünüşüyle ve yaptıkları tipik davranışlarla yargılanmamalı...

0|0
    0|0
  • hayır ama arkadaşımın onu aşmasına yardım ederim... yardımcı olurum ona.. dalga da geçerim ama aşılmayacak bir konuymuş boyutuna vardırmaya sebep olmadan.. dengelii...

0|0
    0|0
  • aslında kendisi kompleksli olan, kendinde bir eksiklik hisseden, kendine uyuz olan bazı dengesizler bu tür aptalca hareketlere başvurarak akıllarınca karşılarındaki insana bir üstünlük sağlamaya çalışırlar.olay bundan ibarettir..

0|0
    0|0
  • Zayıf noktaya tabi ki gidilmez insanların güçsüzlüğüyle alay edilmez

0|0
    0|0
  • gerektiği zaman kullanırım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Nefret ederim o insanlardan, yanımda yapsalar mutlaka karşı çıkarım.

İnsanları zor duruma düşürmekten bir insan nasıl zevk alır?

0|0
    0|0
  • Cevremde boyle arkadasim yok cunku boyle insanlara arkadas denmez ayrica ben zayif yanlarimi pek belli eden biri degilimdir.Ben boyle biri miyimdir ? Aslinda hayir yani bir arkadasima kesinlikle boyle birsey yapmaz ona yapilirsa da onu savunurum. Ama eger beni cok inciten biri varsa ona yaparim ama bu kisinin zaten ne ben arkadasiyimdir ne de o benim arkadasimdir.

0|0
    0|0
    • bu şekilde dalga geçenlere susanları gördükçe sinir oluyorum yapıştırmalı cevabıı ...

• hii tamam :))

• tamda benı anlattın dıyebılırım...

0|0
    0|0
  • Çevremde böyle çok insan vardı.Hepsini hayatımdan çıkardım.Ben o tip insanlardan değilim.Komik bir şeyse birlikte gülüp geçerim.Ama rahatsız olunan bir durumla alay etmek hiç insanî değil...

0|0
    0|0
    • Bende çevremde bi kaç insanın bu şekilde olduğunun farkına vardm harekete geçmem gerek...

• Evet öyleleriyle arkadaş kalınmaz.Yalnızlık bile ondan daha iyi...

• Böyle insanlar çok var etrafta. Ama ben böyle insanlardan olabildiğince uzak dururum. Bi insanı küçük düşürmeye çalışmak küçük düşmekten başka bişey değildir.

0|0
    0|0
  • asla. bana yapılmasından hoşlanmam ve başkasına da yapmam. zaten hiç de hoş değil

0|0
    0|0
  • bunu yapacak adamı saf dışı bırakırım hayatımda.kimse ile de çok samimi olmam.kimseyede yapmam

0|0
    0|0
  • giderim catlarım cünkü

0|0
    0|0
Yükleniyor...