Kendimi çok üstün görüyorum, nasıl düzelebilirim?

ben kendimi diğer insanlara göre daha da akıllı biri olarak görüyorum.bu çevremdeki insanların nerdeyse tamamı için böyle.onların zavallı,bi işe yaramayan insanlar olduğunu düşünüyorum.sanırım bu yüzden hiç arkadaşım yok.

bu durumdan kurtulmalı mıyım,nasıl kurtulabilirim?

Güncellemeler:
durduk yere çığlık atan ,arkadaşlarıyla bağıra bağıra çevresindekileri rahatsız ederek eğlenen,israilin masum çocukları öldürmesini pek takmayan ama kim kardashian dan konu açılınca kendinden geçen,sevgilirler,anneler,babalar vs günlerini kutluyan(kapitalizmin uydurduğu günler olduğunu artık kimse inkar etmiyor) haksızlığa uğradığında boşver ya ne uğraşcam diyip uğraşmayan, ezilmişliğini kabullenen ve daha fazlası,karakter yemediğinden dahada yazmıcam ama bunun gibi bi çok insandan nefrt ediyorm

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• aile içi için de geçerli mi bu durum ?

0|1
    0|0
    • evet.zaten bi insanı ne kadar çok tanırsam ondan o kadar çok nefret ediyorum.

• yardımcı olabilmeyi isterdim ama bundan nasılkurtulabileceğin hakkında hiç bi fikrim yok.psikologun yardımı olur mu acaba

Kızlar Ne Diyor 7

• O nasıl bir şeydir yahu! Biriyle iki laf yarışına gir; seni ezsin.Belki rahatlarsın.

0|0
    0|0
    • bi de öyle bi sorun var.kimseyle arkadaşlık yapmadığım için olcak konuşmayı hiç beceremiyorum.çok söyliceğim oluyo ama söyliyemiyorum.o yüzden lef yarışında hep yenilirim.ama asla kabullenmem çünkü ben dahha akıllıyım.

• Bi an önce kurtulmalısın. yada böyle düşünsen bile çevrene belli etme :D kendini seviyorsun güzel bişey bu :D

0|1
    0|0
  • Evlenemezsinde sen yaa bi psikoloğa görün derim yoksa hayatın boyunca hep yalnız kalırsın, kesinlikle kurtulmalısın bu durumdan.

0|1
    0|0
  • Kendimi Bi bo*k sanıyorum diysn yani

0|1
    0|0
  • psikoloğa gtimeni öneririm

0|0
    0|0
  • Şimdi biri gelir burcunu sorarsa söyle tamam mı?

0|0
    0|0
  • herkes bi insan diye düşünmeye basla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sen benim yanıma gel, ben seni bi güzel lafla evire çevire döveyim. İlave olarak cümleler kurayım ki sana, cevap veremeyecek hale geleceksin ve yerin dibine gireceksin. Bir daha kimin karşısına çıkarsan çık, ağzını açamayacaksın. Ezik olacaksın. :) Yok ya bu kadarı da fazla oldu. Ama sen yine de gel, ben sana gerekli ayarı vereyim :))))

0|0
    0|0
  • çok fakirsin böyle kal

0|1
    0|0
  • kendini kendine itiraf ediyorsan sorunun yarısını aşmışsın demek sonrasını hayatın engebeli yolu halleder öğrenirsin

0|0
    0|0
    • hiç arkadaşım yok.hiç sevgilimde olmadı.70 yaşıma geldiğimde hala yalnız olmak istemiyorum.hayat bunu ne zaman halledicek.

• dostum bak eğer olumsuzluklarını biliyorsan toplum içine girince sevecen affedici insanları olduğu gibi kabullenirsen cahil insanı allah vergisi oda böyle gibi görürsen sorun çözülür

• yaratık :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...