Spor öncesi kahvaltı mı, yoksa kahvaltı öncesi spor mu?

Evet arkadaşlar. Kapı eşiğine takılan çok fonksiyonlu aletlerden bir tane aldım. Barfiks falan çekmek için. Yakında askere gideceğim. Biraz vücut geliştirmek istiyorum. Ben akşam 7 de işbaşı yapıyorum. Bütün gece çalışıyor sabah 7 de mesai bitiriyorum eve gitmem 8 i falan buluyor. Ben eve gidince önce spor sonra kahvaltı mı edeyim yoksa önce kahvaltı sonra spor mu edeyim?

Ha bir de iyi bir vücut için protein tozları şart mıdır?

Güncellemeler:
Arkadaşlar kendimle ilgili küçük bir detay vereyim: Ben akşam 5'de yataktan kalkarım. Elimi yüzümü yıkar, üzerimi değiştirir, akşam yemeği yer sonra da işe giderim. Akşam 7'den sabah 7'ye kadar çalışırım. Gece vardiyasındayım. Sonra sabah 7'de işten çıkar eve gelirim. Kahvaltı ederim. Biraz televizyon ya da bilgisayarda takılırım. 11-12 arası da yatar akşam 5'de tekrar kalkarım. Şimdi bu programa göre benim ne zaman spor yapmam gerek?
Teşekkür ederim.

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kahvaltıdan 1.5 saat sonra spor yapman en ideali olacaktır. Gerekli proteini besinlerden alabilirsen protein tozuna gerek kalmaz.

Ama bu biraz külfetli ve masraflı olabilir. Protein tozu kolaylık için var. Kolay gelsin..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Kilo verceksen aç karnına yapmalısın yani daha çok yağ yakma amaçlı oluyor eğer zayıfsan yemekten 2-3 saat sonra yapman ideal

0|0
    0|0
  • Bu konuda net bir şey yok, profesyoneller bile ayrılıyor ama spor öncesi enerji için bir muz ideal.

0|0
    0|0
Yükleniyor...