Utangaç olmadan nasıl kurtuluruz?

sevgilm çok utangaç bugün hediyeyi bile bir arkadşı ile gönderdi kendi gelmedi o kadar yani benmde ondan kalır yanım yok onu görünce zaten ne yapacağınmı bilemiyorum ve bu yüzden fazla yanıma gelmiyor bu utangaçlığı nasıl aşarız?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• bence bu gidişle aşamzsınız ikinizden birinin aktif olması lazım bende utangactım karsımdaki aktif olunca acıldım utanma kızım o sana ne yapabilirki :D

0|0
    0|0
  • Daha güler yüzlü, sempatik dur karşısında, hiç bir şekilde kendisini soğuk hissetmesin yeter zamanla açılır ama açıldığında da inşallah yoldan çıktı demezsin :)

0|0
    0|0
  • Bu yapı meselesi yani herkes çok konuşkan herşeye atlıcak diye bişey yok ki.Yapı ve kişilik meselesi utangaçlığı ötekileştirecek bişey yokki gayet doğal bişey sonuçta o da bir duygudur. Herkes aynı olucak diye bişey yok .

0|0
    0|0
  • Uzaktan mailleşin.. Hediyeleri birinize vermeye niye uğraşıyorsunuz birbirinize e-store dan ıphone application ları hediye edin. Yüzyüze gelmenize gerek yok ilişki yaşamanız için rahat olun.

0|0
    0|0
    • özlerim o zman ve aslında birbirimize yakınız üniversite aynı nasıl uzak olalım

• ayyy yavrularım benim. :) aşarsını aşarsınız yavaş yavaş.

0|0
    0|0
  • Sosyalleşeereeeek

0|0
    0|0
  • sevişin, aranızda utangaçlık falan kalmaz.

0|0
    0|0
  • Masıl ne demek. benim biraz türkçe kötü olmak

0|0
    0|0
    • yanlış yazmışım nasıl olacaktı :D

• Umursamayarak ?

0|0
    0|0
  • daha çok beraber olmaya çalışın en azından birbirinize karşı utangaç olmazsınız

0|0
    0|0
  • bacaklarını açmaya başlayarak

0|0
    0|0
  • yok artık.

nasıl oldu da teklif etti senle konuşabildi ki acaba

0|0
    0|0
    • arkadaşlar yoluyla mesajlardan yani öyle idare ettik

Kızlar Ne Diyor 5

• bence hiç bir şey yapma zamanla değişir bu özelliğiz zaten. utangaç insanlar daha güvenilir oluyor emin ol. şuanda bu masumiyetle harikasınız bence

0|0
    0|0
  • beyefendi arkadaşı ile hediye yollamışısa , sende keşke arkadaşına sarılıp öpeydin.. teşekkür niyetine. :D bak bakalım yanına bir daha geliyo mu gelemiyor mu.. utangaçlık kalıyo mu kalmıyomu :D

0|0
    0|0
  • Ne güzel aşıklarsınız siz.Hep böyle kalın.Yeterince laçkalaşmış ilişkiler var zaten :)

0|0
    0|0
  • siz nasıl sevgilsiiniz :D

0|0
    0|0
  • yengeç burcumu sevgilin:)

0|0
    0|0
    • hayır kova

• ne demek yengeç erkeklerine ayrılcak zamanım her zaman var :DDDDDD

• :) saolasın

Yükleniyor...