Dün yolda giderken çantamın kulpu koptu

Bendenn biraz büyük seslendi hanfendi hanfendi diye. Bende bakmadım farketmemiştim düştüğünü.Yanıma geldi hanımefendi dedi tekrar

''Ne var lan fahişe değilim ben ne geliyosuın peşimden'' dedim.Adamda azıcık insan ol çantanızdan birşey düştü diyecektim dedi aşağı yola fırlattı.Şimdi sktr git al amk fahişe olmayan kız. dedi

Nasıl unutucam bu olayı :(

Güncellemeler:
Yiyecek gibi baktı o yuzden :(
Neden böyle yaptın diye soruyrusunuz çünki ben bu karikatürü biliyorum

link

0|0
10|25

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• Hak etmişliğin böylesi...

İnsanlarımızı ne kadar çok kendini beğenmişlik, ön yargı, insanlıktan uzaklaşma, bencillik, ego sarmış böyle değil mi. Kendimizden başka iyi insan yok gibi davranıyoruz dünyamızda. Tüm yaklaşımları endişe ve korku ile karşılar olduk. Dehşet verici.

Sokakta sadece fahişelerin ve fahişe avcılarının dolaşmadığını, her insanın kendimiz gibi uçkurundan başka bir şey düşünemez hale gelmediğini, hala gerçekten insanca duygular besleyen yardımsever insanların da var olabileceğini kabul etmemiz gerekiyor gibi geldi bana.

Bu olay benim başıma gelseydi ben nasıl bir tepki verirdim bilemiyorum, ama bir gerçek var ki asla unutamazdım.

0|0
    0|0
  • Bıyıklarını kes , sonra herşeyi unutuyor insan .

1|1
    1|0
  • çok güzel soruymuş kardeş

1|0
    0|0
    • Dalga geçecekler cevap vermesin!

• Ön yargılarına yenik düştüğün müddetçe bunları herzaman yaşayacaksın. bu durumda ya alışman lazım yada ön yargılarından kurtulman lazım seni her çağıran fahişe gibi göründüğün için mi çağırıyor sence de ?

0|0
    0|0
  • bu bırazda erkeklere karsı olan haklı bır ön yargı ama adamda ıyı nıyetlıymıs onun yerıne kendımı koydum sanırım aynısını yapardım olan olmuş unut gıtsın

0|0
    0|0
  • önce insanları dinleseniz ona göre tepki versenizya, her erkek aynı dimi gözünüzde. neyse geçmiş olsun boşverin daha kötüsü olabilirdi

0|0
    0|0
  • Kimseye iyilik yapmaya da gelmiyor arkadaş ya unutma bu olayı aklında kalsın

0|0
    0|0
  • arkadaş fahişelere gurban olun ne istiyonuz güzide meslek erbablarından onlar en azından gocunmuyorlar yaptıkları işten gidin bağda bağcede parkta sevişen o..lara laf edin sözde namuslu doğan görünümlü şahinler

1|0
    0|1
    • ksdnfsnf.sdfdsşfşsdşsd

• İşte bu yazdığın tam yeşilçam oldu anasını satım, yukardaki senaryoyla milyonlara oynarım ben. Ünlü olup çıkıcam bu siteden kafama koydum yeminnen.

• Senin senaryolar beni boşa yorar anam avradım olsun anasını satım.

• insan olacaksın, her çağırana sana çakacakmış gözüyle bakmayacaksın. eh sabredeceksin, kezbaninho.

0|0
    0|0
  • O karikatür ne alaka ya.. Adam sana ilk hanımefendi demiş o kadar ilk insan bi dinler :)

Yavrum filan diye hitap etse neyse...

0|0
    0|0
  • demekki önyargılarımızdan arınmalı relaks olmalı sakin ve saygılı olmalıyız. heryerde her zaman herşeye rağmen.

0|0
    0|0
  • O adam nerde la alnından öpem..

İnanmayın la kızımız senarist olmaya heveslenmiş..=)))

0|0
    0|0
  • çok merak ettim sana hanfendi diye seslenen adamın senin fahişe olduğunu düşünmesini düşündüren düşüncen neydi

acaba öyle bi durumun yada görüntün mü var?

0|0
    0|0
  • Fahi..şe dememiştir; fake demiştir sana.

0|0
    0|0
  • Bir Alman atasözünde dendiği gibi: Hanzz gote kanz

0|1
    0|0
  • Birşeyler öğrenmiş oldun unutmazsın sanırım =) ama ıssız yerlerde hiç bakma zaten =)

0|0
    0|0
  • ya kusura bakma da gerçekten haketmişsin. unutma zaten bu olayı hiç bi zaman ders olsun sana

0|0
    0|0
  • karıkaturdekı kız aptal sen ondan daha da kotusun

0|0
    0|0
  • Birine iyilik yap karşılığında

0|0
    0|0
  • sen git bi cemaate beynini yıkat dünyaya daha hayırlı bi insan olursun

0|0
    0|0
  • Haketmişsin durup bir dinle artistlik yapmanın lüzmu yok

0|0
    0|0
  • Adam hanımefendi diye seslenmiş dediğin lafa bak hak etmişsin.. Zor unutursun :))

0|0
    0|0
  • iste buuu adam bee adam

0|0
    0|0
  • önyargılarından kurtul kimse sana fahişe demeden kendini savunuyorsun erkeklere karşı önyargılısın annen seni böyle erkeklere karşı doldurarak yetiştirmiş herhalde seni korumak için

0|0
    0|0
  • harbiden o kadar mal kızlar var ki insan uydururken bile böyle şeyler uyduruyor. türkiye den başka bi yerde böyle bir hikayeye rastlamazsın heralde.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• İşte yıllardır aradığım senaryo bu anasını satım, bu replikle milyonların gönlüne oturup aylarca çıkmıcam nasıssızım.

2|1
    0|0
    • Dikençiçeği slşhflksefsrtf

• sanat filme bilem olmaz bundan pehh

• çikulat reklamında adonisli oğlanın ğöğneğini açan figüran olursun anca eskidi bu senaryolar daha fantastik olun anasını satim

• Saçmalamışsın.Sinirli ve küfür eden kızlar gerçekten çok itici duruyor. Ayrıca bu kadar karikatür okuma.

0|0
    0|0
  • cesaretini takdir ettm.. bi kadın bi adama küfürlü sekilde yanıt verrse laf yese dahi, adamın gözünde cidden o konumda olr o an böle durumlarda soguk bi tavrla sadece yüzüne bakmalısın

0|0
    0|0
  • geçince bişeyi kalmaz fakecim :))

0|1
    0|0
  • fahişeler en azından komiklik yapcaz diye kafa açmıyor lan.

0|0
    0|0
  • Kopa kopa çantanın kulpu mu koptu.

0|0
    0|0
  • şaka de nolur :)

0|0
    0|0
  • hahahahahahahah güzel yapmış adam.

0|0
    0|0
  • Sırf senin gibiler yüzünden Türk kızları genellemelere tabi tutuluyor zaten.

0|1
    0|0
Yükleniyor...