Sevgililer günününde karşı cins olsaydınz ?

sevgililer günününde karşı cins olsaydınz sevgilinize ne hediye almayı düşünürdünüz bakalım karşı cins olarak neler alırdınız :) ben olsam takım elbise alırdım :)

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• biodayı mumlar doldrrm tütsüler falan bööle cok otantik bi hava .. bordo ipek carsaf ..üzerinde paketler .. hepsi boşş ..bitanesi dolu ..içinde pırlanta.. pırlantayı buldktan sonra harika bi gece ..sonra sabah işe gtmem lazm die cıkar kızıda bidaha aramazdm

0|0
    0|0
    • ha ortam loş kalbim boş diyosun :) sonra niye sonra sabah işe gtmem lazm die cıkar kızıda bidaha aramazdm

• ben erkek oluorm bu durumda akıllım aklın gtti soran, sen karsı cins olsanız demedn mi ah ah

• :::)) kusura bakma dalmı şım okadar yazıyom karştırdım ::)) ii ozamn

Kızlar Ne Diyor 5

• hmm evlenmeyi düşünüyosak tek taş alırdım bu kutu bi kaç pakete birden sarardım her paketin üzerine not yapıştırırdım güzel sözler yazardım o da heycanla paketten ne çıkıcak diye sabırsızlıkla açardı ve en sonunda kutuyu açınca sevinçten çığlık atardı :D

0|0
    0|0
    • her halde kutuları açana kadar adamın uykusu gelir neyse bari bu gün yapsaydın :)

• ben malesef demiyorum bu halimden gayet memnunum şimdi düşünesen bi sevgilin var durmadan sana trip atıyo kuzeninden bile kıskanıyo aldığın hediyeyi beğenmiyo basit buluyo kavga çıkarıyo böyle mi güzel yoksa yalnız olmak mı :D

• hhhıı ozaman en ii si yanlız kal

• Tek taş alırdım. :)

0|1
    0|0
  • araba aksesuarı alırdım heralde

0|0
    0|0
  • kredi karti verirdim

0|0
    0|0
  • babydoll alırdım

0|0