Bügün oynanan yunanistan maçında milli takımımızın performansını nasıl buldunuz?

Rakibin defansı gerçekten çok iyimiş. Ben şahsen performansı genel olarak beğendim ama tek sorun topu forvete ulaştıramamamız ve bu yüzden ciddi bir gol pozisyonuna giremedik diye düşünüyorum. Cenk'in performansını da beğenmedim topsuzken rakibinden yeterince sıyrılmadı ama genel olarak takımın özverisi iyidi, çok koşup iyi mücadele ettiler. maalesef yenemedik, ama kaybetmememiz de iyi oldu çünkü böylece bu yılı yenilgisiz bitirdik. Siz neyi beğendiniz/beğenmediniz?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Sürekli bizim pozisyonlarımız oldu herifler mahalle maçı yapsa daha azimli olurlardı. Resmen oyunu yavaşlattılar.

0|1
    0|0
    • maçın sonlarına doğru oldu bir kaç tane ama çok ciddi bir pozisyonumuz da yok bence. çok iyi kapattılar arkayı.

Kızlar Ne Diyor 1

• sıç. r gibi Oturup çekirdek çitleseler daha iyiydi

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Çok iyi olmasak ta fena degil

0|0
    0|0
  • Bu takımın en büyük sıkıntısı 3. bölge forvet yok ama Fatih hocanın değişikliklerini de anlayamadın çok saçma değişiklikler yaptı.

0|1
    0|0
  • Ancak kendini kandir bu laflarla istanbulun bir. ilcesi kadar nüfusu olmayan luksemburg bu yunanistani 5 gun once yendi neyin kafasini yasiyorsun sen

0|0
    0|0
    • kendimi kandırmıyorum ve çok iyi bir takım olmadığımızın farkındayım. yunanistan bize eşdeğer bir takım sayılır. arkayı çok iyi kapatıyorlar, topu forvete ulaştırmak kolay değil, tabii ki galip gelmeliydik ama en azından yenilmedik, ciddi bir pozisyon da vermedik. ayrıca bu sadece dostluk maçı, ne bekliyorsun ki? kendimizi de dev aynasında görmeyelim, yunanistan ile bizim aramızda dağlar kadar da fark yok, ancak kendini kandır.

Yükleniyor...