Kullanıcı ismini neye göre seçersiniz? Anlamı nedir?

S.A

Sevgililer gününüz kutlu olsun :)

Kullanıcı İsmin neye göre seçersiniz? Anlamını bizimle paylaşırmısınız?

ben backspace,backspace11,backspace951 kulanırım nerden geldi diye sorarsanız eskiden bir site vardı kurallara uymadığım için hep engellenirdim kovulurdum bir gün aklıma birşey gelmiyordum gözüm enterin üzerindeki backspace tuşuna takıldı neden olmasın dedim ve o günden beri kullanıyorum 11 ve 951 işe eğer kullanıcı adım mevcut ise yanına 11 ve ya 951 artırırım ama en çok kullandığım backspace11 dir. okadar çok kullanıyorum ki gooğlda aratırsanız resmim ve çektiğim bazı fotoğrafları göre bilirsiniz

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• bunlar çıktı sgdfhgfdha link

1|0
    0|0
  • beverlyhills ten geldim de bn oyüzden o cizgi filmi baz aldm memleketlim sayılrlardı ,:D

0|1
    0|0
    • cizgi filmde o dedigin yeri andriyormu sokaklar falan hep mesak etmisimdirde?

• normal keyif alman çünkü minik hatunlara yönelikti o larke. biz başka birşey olmadığından açık dururdu öyle izlerdik :D

• transformers izlerdik ama çok kanal yoktu ki. hangisi olursa ona bakıyorduk :((

• Ismimden dolayi.

1|0
    0|0
  • Sözlüğe kaydolurken uydurduğum birşeydi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Gerçek ismimi sevmem. Sebebi unisex olması ve kadınların daha çok kullanması. Her yerde sağolsun hem cinslerim rahatsız ediyor. sonra küfür falan ediliyor tatsızlık çıkıyor. Onun için her yerde yazarlık yaptığım nick'i kullanıyorum. Ama burada onu kullanmak istemedim. Her şeyi denedim olmadı. Bende sigara paketime baktım. Oradan türettim.:D

0|0
    0|0
  • kendim türettim birleşik hali tamamen orijinal yani.

Orpheus mitolojide eşi için ölüme hükmeden yeraltı tanrısı Hades'in karşısına çıkmaya cesaret eden ve onun kalbini yumuşatıp eşini bırakmasını sağlamıştır. Sonu pek mutlu değil ama önemli olan bunu yapması. Decadence de Nietzsche'den geliyor. Aralarında bir bağlantı kurmuştum işte kafama göre

0|0
    0|0
    • guzelmis ama biraz uzun olmus

• cok keyf alrdm izlerken.. :))

• yazıkkk size :)) terminatör falan yokmuydu hatrlıorm bn robotlar vardı odönem

Yükleniyor...