Kadın olmanın avantajları nelerdir?

evet arkadaşlar,kadın olmanın ne gibi getirileri vardır?

Güncellemeler:
neden genelde aklınıza cinsellik gelir ki,

sandalyemiz çekilir,yanımızda küfredilmez,kapımız açılır,valizimiz taşınır,yer verilir..

kadının girdiği her yerde bir düzen vardır,her şey kadının varlığına göre şekillenir aslında.

0|0
19|58

En İyi Erkek Görüşü

• Merhabalar. Yazıyorum,1

1) Evlenmek için askerliği yapıyım, işimi gücümü bulayım da evleneyim derdi yok.

2) İş aramak isterseniz Kadın olmanın verdiği bir avantajla +1 öndesinizdir erkeklerden

3) Peygamberimizin, Allah ve Resulünden sonra en çok sevmemizi istediği "Analar" olma hakkına sahipsiniz. Annelik kadar ulvi bir şey zor bulunur..

Artıları benim gördüğüm kadar bunlar.

Eksileri de bir ara yazarız, başka başlıkta :)

5|3
    1|1

Erkekler Ne Diyor 57

• Güncellemeyi görünce ona değinesim geldi ilkin. Ben birine sırf kadın diye yer vermem, sandalyesini de çekmem, birine küfretmek istiyorsam gerekirse yanında da küfrederim, kadın diye aklıma ille de cinsellik de gelmez. Kadının girdiği her yerde bir düzen olduğuna da inanmam. Bazı yerlerde olabilir, bazı yerlereyse kaos, karmaşa getirir. Her şey kadının varlığına göre şekillenmez. Kadınlar olmadan da "şeyler" varlığını sürdürüyordu bu kainatta.

Kadının avantajlarına gelince, bütün kadınları iyi tanıdığımı söyleyemem, genelleme yapmak da zor geliyor, ama biraz gördüğüm kadarıyla, şımartılan onlar, ilgi gösterilen onlar, çokça katlanılan onlar, el üstünde tutulan onlar, sonra alıp başını "biz özgürüz" diye diretip gittiğinde canı yanmayan bir halde gezip de çoğu erkeği sevdasız bırakan onlar, çalışmıyorum dese ve bir de eşi kabul etse bal gibi keyfini sürebilecek onlar(erkek çalışmıyorum derse kıyamet kopar), mağazalara bakın çeşit çeşit ürünlerin en çeşitlisi onlar için... ve daha bir sürü şey.

2|1
    1|2
  • Erkek analogdur anca indiri,kaldırı var.Kadın dijitaldir ondan her ay yeniden programlanıyor.Otobüste giderken ama şeyim kalktı önce inmesini bekleyim bir sonraki durakta inerim derdi yok mesela!

0|0
    0|0
  • Çalışma zorunluluğunuz yok hele bir de güzel bir kadınsanız. İlgi alaka hediye en önemliside seçme şansınız var sizinle ilgilenen onlarca belkide 100 lerce adamdan en iyi imkanları olanı seçme şansınız işte bu yüzdendir ki kadın sahip olduklarına oranla en çok şeyi kazanır bu dünyada

0|0
    0|0
  • Sorduğun soru erkeklerle alakasız olsa bile, kadın olduğun için bir yığın erkeğin cevap yazaması :D :D :D :D

1|0
    0|1
  • avantajları tamamen size ait.bizlik bir durum yok düşünmeye gerek duymadım.güncellemende yazıklarından biri hariç hiç birini yapmıyorum küfretmek dışında.madem eşitiz deniyor öyleyse herkes kendi valizini kendisi taşıyacak, sandalyesini kendisi çekecek, yer bulamazsa ayakta bekleyecek (gidecek vs.) kapıyı kendisi açacak.ayrıca düzen meselesi kadınına göre değişir.

0|0
    0|0
    • esitlikle ne alakasi var o bir nezakettir. Bayanlar güc kuvvet yönünde asla bir erkekle esit olamaz.

• eve güç kuvvet bakımından eşit olamaz ama eşitlikle de alakası var.peki şunu sorabilrim neden sürekli erkek nasik olmak zorunda erkek düşünmek zorunda.bence zorunda değil.

• Bukadar biliyodun madem ne diye bizim dürtüleri hortlattın :D

1|1
    0|1
  • bence sadece "güzel" kadın olmanın avantajları var malesef

erkek olmanın her türlü avantajı var bu doğru ama kadınlar bu konuda da erkekler kadar şanslı değil

1|0
    0|0
  • Dünya kadar malın olcagına fındık akdar ... olsun. :)

1|4
    0|1
  • Kadın Olmanın Hiç bir Avantajı yok , Olanların hepsi Erkeğin Dezavantajlarından ... Boşuna bobürlenmeyin

0|0
    0|1
  • kadınların bence pek bir getirisi yoktur.daha duygusal(daha fazla mendil ihtiyacı),ergenlikten itibaren her ay sıkıntı vs vs..tek getirisi bence dünyada ki bütün silahlardan daha öte ağlayan ve intikam almak isteyen bir kadının yapabileceği dümen ve oyunlardan tüm erkeklerin korkacağı gerçeğidir..

0|0
    0|1
  • Az bişe dişini sıkıcan hayatının sonuna kadar bedava yaşayabilirsin :D

0|1
    0|1
  • Kadınlar her ortamda avantajlı.Erkeklere saygı gösterilmeyen yerlerde kadınların bi dediği iki olmuyor :D Bide eşit değiliz diyorsunuz evet değiliz :D

0|0
    0|0
  • Arabanın lastiğini değiştirmek zorunda değildir,

Herkes yol tarifi yapar hatta oraya kadar götürür,

Taksiye binmek zorunda değilsiniz,

İnsnalar daha nazik olur size karşı,

0|0
    0|0
  • Ben şuna çok dikkat ettim

mesela bir yerde alışveriştesin

alacağın malzeme çok pahalı satıcıdan indirim istiyorum erkek olduğum için çok çok az yapıyor

ama bir kadın indirim istediğinde %30 40 arası rahat bir indirim yapabiliyor

erkeklerin kadınlara karşı zafı var

bu yüzden kadın olmanın en güzel avatajı erkeğin zafını kullanmak :D

0|0
    0|0
  • şimdi dişi olarak ele alırsak.bi karı kzı vardır.bi de hatun vardır.hanım böyle.ha işte onların kapısı açılır onlara değer verilir.

yoksa senden ötürü mü benden ötürü mü :D

link

0|0
    0|0
  • gereksiz yere gizli olarak soru sormak

1|1
    0|1
  • bi laf vardır dünya kadar malın olacağına fındık kadar a... olsun diye . başka söze gerek yok olay budur :):)

0|1
    0|0
  • dezavantajı var mıdır? Ben de kadın olmak istiyorum amma Allah böyle yaratdı saygım var sizlere

0|0
    0|1
  • kadın olmadan bilebilmek zor...

0|1
    0|1
  • şeftalisiyle bi' erkeğe istediğini yaptırabiliyor :/

0|3
    1|3
  • Bedavaya giyinip kuşanıyorsunuz.

0|0
    0|0
  • HEM DUGUSALSINIZ HEMDE İNCESİNİZ HER ŞEYE ALINIRSINIZ SÜREKLİ EL ÜSTÜNDE OLMAK İSTERSİNİZ BİRDE KARŞI CİNSSİNİZ

0|0
    0|0
  • bizde şans olsa kadın doğardık zaten :D

0|0
    0|0
  • dünya kadar malın olcağına ... derler heralde bu laf öylesine çıkmadı mutlaka bazı avantajları vardır

0|0
    0|0
  • ilişkilerde ilk adımı kadın atmaz ve çekingen olsa bile bi kaç sevgilisi olmuştur hayatında çünkü ona kalan tek şey gelen teklifi kabul etmektir.Erkek ise öyle değil keşke kadın olarak doğsaydım

0|0
    0|0
  • Meme yönünden epey avantaj var.

0|1
    4|4
  • neredeyse sınırsız kapris yapabilme

1|1
    0|1
  • tüm erkekler peşinde olcak

0|0
    0|1
  • erkekleri parmağınızda oynatırsınız...

0|0
    0|3
  • Evlenene kadar canım o ilk güncellemede dediklerin .. Evli değilim nası olucak nası yapıcaz bilmiyorum ama , evlenenler hiç öyle anlattıgın gibi değil .

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    27

Kızlar Ne Diyor 19

• En önemlisi anne olmak. Minicik bir canlıya karnımızın içinde 9 ay boyunca hayat verebilmek. Kadın olmanın bundan büyük güzel bir avantajı olabilir mi ya..

2|4
    0|0
  • saçım uzun aklım kısa

hee heyyy

0|4
    0|2
  • Yukardaki erkeklerin yorumuna bakılırsa maalesef yalnızca cinsel objeyiz anasını satım.

2|3
    0|5
    • aynen öyle ya :s

• ben sana öyle giyiniyorsun demedim ki neden üstüne alınıyorsun.kadınların cinsel obje olarak görülmesi ile ilgili düşüncene karşılık verdim sadece ama asıl sen asıl açık giyimli bayanları rahatsız etmekten bahsederek yargı da bulundun ne biliyorsun benim açık giyimlileri rahatsız ettiğimi.sana bi soru bi kadın neden dekolte giyer kendini seksi göstermek için değil mi peki kendini kocasının dışında erkeklere seksi göstermeye çalışan neden cinsel obje olarak görülmekten rahatsız olur

• Niye giyiniyorsa giyinsin, bana ne -size ne! İlgilenmiyorum kimsenin giyimiyle, birinini kıyafeti sizi niye geriyor bu kadar, enteresan.

Onlar bi kenara açık giyinmeyen kadınlar da bir çok istismara ve tecavüze uğruyor;afganistan, iran ve ırak'ta neler oluyor aç oku. Oradaki kadınların sadece gözleri görünüyor, ama böyle bile çok seksiler. Gözleri tahrik edici bakıyor dersin ona da.

Bir de çocuk istismarı var, anneler kızlarınıza açık giydirmeyin yoksa abilerini amcaları tahrik olur maazallah

• yaptığımız şeytanlıkları "şirince" gizleyebilme yetisi

2|0
    0|1
  • Kadının olduğu ortamda daha üsturuplu davranılır.

0|0
    0|1
  • toplum sana saçın uzun, küpe takıyosun diye tuhaf gözle bakmaz. bugun reglim*, yanıma yaklasmayın diyerek, tum insanlıgı uzagınıza puskurtebilir, erkek arkadasınıza her turlu nazı, kaprisi yapabilirsiniz.aglamak en degerli silahınızdır, gonlunuzce aglar acilir, duygu somurusu yapabilir, dudak bukebilir ve haklı cıkabilirsiniz.

0|0
    0|2
  • erkeklerin gereksiz kibarlık gösterileri işime gidiyo. "kıza el kalkmaz" düşüncesinden yararlanmakta çabası. başın mı sıkıştı ağla zırla yaptır işini olmadı dişiliğini kullan.masraflar hep erkeğin üzerine kalıyo,fiziksel olarak daha güçsüz yaratıldığımız için öncelikler hep kadına verilir.(otobüste vs)

1|1
    0|0
  • Ayda bi kac gun adet oluyoruz ama neyse ki her gun tras olmuyoruz

0|1
    0|1
  • Seksten daha çok zevk almak :)

0|3
    1|1
  • her zaman gücünüzle başkalarını şaşırtırsınız kadın olduğunuz için herkes yardıma ihtiyacınız olduğunu düşünürken zekanızla her sorunun üstünden gelerek insanlara güzel bir ders verirsiniz.

0|0
    0|2
  • Erkeklerden daha sudlu olabilmek baska pek avantaji yok

0|1
    0|2
  • Regl oldum ayağına karşıdakine her türlü sadist hareketlerde bulunabilme izni.

0|0
    0|0
  • anne olmak ve saygı gösterilmesi

0|0
    0|0
  • kadın olmanın avantajları çok beğler saydıda uygulayan yok

0|0
    0|1
  • eğer ki şehir merkezine yakın bir evin yoksa gece 11 den sonra sokakta dolaşamazsın sapıklardan bol bişi yok bu ülkede.

0|0
    1|7
  • hiç bir avantajını gormedim. aksine erkek olsam belki daha mutlu olurdum.

0|0
    0|0
  • cok neden var ama ilk aklima gelen ölene kadar cinsel hayatin olabilir...iktidar miktidar ,öttü ötemedi derdi yok... süper bisey...

1|1
    0|1
  • patronum bayan olduğum için hava kararmadan çıkmama izin veriyo erkekler dokuza kadar çalışıyo :)

0|0
    0|2
  • anne olup cenneti ayakların altına alabilmek :)

0|2
    1|2
Yükleniyor...