Yağlı bir vücuda sahip erkek kaç ayda fit ve kaslı bir vücuda sahip olur?

Yazın mayıs birde başlamak üzere spor salonuna kas yapmaya gitmek istiyorum kilo 85 sizce kaç günde karın kaslarım olur ve vücudum şekle girer şu anda yağlı bir vücudum var üç ayda vücudum şekle girer mi sizce ağırlık çalışmam belimde sorun var sadece koşu şınav mekik ve belle alakalı olmayan ağırlıkları kaldırabilirim düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim.

0|0
8

En İyi Erkek Görüşü

• Sen istikrarli bir sekilde spor-diet-duzenli uyku üçlüsünü yapmaya devam edersen sonuclari ilerde gorebilirsin. Ama bugunden yarına olacak bisey degil bu. Her hafta istisnasiz 3 -4 gün bilincli antreman yapip, dogru beslenip düZenli uyursan 1 senede disardan farkedilmeye baslarsin. Ama bazi haftalar es gecip yine devam edersen de bir kac seneyi bulur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Boy kaç?

0|0
    0|0
    • 1.85

• Kas cıkarmak kolay. Kası bellı etmek zordur. Yağ oranına baglı. Beslenmeyı onde tutucaksın bılen bırıne danıs ben pek beslenmeden anlamam. 5 saat calısırsın elın oglu 1 saat calısır senden ıyı olur beslenmeyle bu olay

• 3 ayda bir cacık olmaz net.

0|0
    0|0
  • belinde bir sorun varsa plank ve superman hareketlerini tavsiye ederim. Hareketlere youtubadan bakabilirsin nasıl yapıldığına. Bir de belinde bir sorun varsa bir spor hekimine gitmeni öneririm

0|0
    0|0
  • 1 yil

0|0
    0|0
  • Bu sabir gerektiren bir spor ha deyince olmaz tamamen senin calismana ve beslenmene bagli

0|0
    0|0
  • Yağ oranını biliyorsan yardımcı olurum

0|0
    0|0
  • 3 ay sıkı çalışırsan olursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...