Bu sorum herkese ciddi cevap verin lütfen

diyelim çok sevdiğiniz yakışıklı zengin bir erkek arkadaşınız veya eşiniz var ve sizi aldatıyor nasıl anlardınız ve tepkiniz ne olurdu affedermiydiniz sizde onu aldatırmıydınız yoksa ailesinin evinemi götürürdünüz yani ayrılırmıydınız...

Güncellemeler:
bir de aldattığını nasıl anlardınız?

0|0
8|3

En İyi Erkek Görüşü

• Adamın biri karısını yemeğe götürmüş, yemek sırasında çok güzel bir hatun yanlarına gelip adamın yanağına öpücük kondurmuş ve görüşürüz tatlım demiş.Karısı şokta,

- kim bu kadın, diye haykırmış. Adam gayet sakin,

- metresim, demiş. Kadın şokta,

- nasıl olur, derhal boşanacağım senden. Adam hala çok sakin,

- tamam hayatım hayhay, demek ki yattan, kattan, araba ve mücevherlerinden vazgeçeceksin. Sessizlik bir süre sonra yine kadın tarafından bozulmuş,

- şu bizim Ahmet beyin yanındaki kadın kim?

- o da onun metresi. demiş adam. Karısının cevabı,

- hıh, bizim metresimiz onlarınkinden güzel bi kere.

0|1
    1|0
    • Ah o para yok mu para, her kapıyı açtığı gibi her şeyi de unutturur anında, hele bir de yakışıklılık varsa tuzu biberi. :))) Sen buradaki bayanlara bakma aynı duruma gelsinler göreyim onları :))) bekara karı boşamak kolay derler :)))

Kızlar Ne Diyor 8

• niye aldatmış ona eğilirim, adam buna değer biriyse.

değmiyorsa neden kafama takayım?

onunla beraber olmak canımı sıkarsa da bırakırım.

0|0
    0|0
  • aldatılmak benim açımdan asla affedilemeyecek bi durum öğrendiğim an itibariyle bütün herşey biter bi daha asla ne sesimi duyar ne yüzümü görür sevgilim de allah korusun :(

0|0
    0|0
  • ''Bak evladım bu kapı bu da sapı hadi sana byby '' der yol verirdim.

0|0
    0|0
  • aldatılmaak asla affedilemez

0|0
    0|0
  • ayrılırdım.

0|0
    0|0
  • herkes yalani bi gun aciga cikarir..hemen anamak istiyorsan onu cok iyi tanimalisin..ancak oyle anlarsin ki bu da sana kalmis..

0|0
    0|0
  • kesinlikle ayrılırdım geldiğin yere git derdim kendimi enayi yerine koydurmazdım ama sen eminmisin aldattığından

0|0
    0|0
    • öyle hissediyom yani bu adam aldatılır mı sence

• peşine takıl iyi fikir

• ii yakalarsam ölürüm seviyomda perişan olurum işte orda nasıl karar vericemi bilemiyom ki oda beni seviyor bilmiyom

• ewim aldatarsa aff ederim kesin..cunki aile kurunca insan afetmeyi bilmeli..ama sevgilim aldatarsa aancak kopek gibi piwman olursa aff ederim..o da afedicek kadar cok seviyorsam mumkun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• İlişkide sadakat çok önemlidir, aldatma hiç bir şekilde affedilemez. Tabii ki midesi geniş insanlarda var, affedebiliyorlar. Buda onların sorunu.

0|0
    0|0
  • tepkılerı ssıe yı yersın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...