Bate - Fenerbahçe maçının sonucu ne olur ?

xper az olduğundan anket yapamadım bate - fenerbahçe maçının sonucu ne olur ?

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

• O kadar zorlu rakipler içinde olaganüstü bir şanslar fenere bu takım geldi.Galatasarayın Schalkeyi çekmesinden bile enaz 3 kat daha fazla bir şans bu.Çünkü Schalke üst düzey bir Alman takımı ve Arsenalin olduğu guruptan namaglup lider olarak çıktı.Üstelik Beyaz Rusya ligi tatilde oldugu için Bate Borisov takımı tam 2 aydır maç yapmamış.Ve en değerli iki oyuncusundan birini Rusyaya satmışlar.Bu şartlar altında fenerbahçenin her iki maçtada kazanması gerekir bence.Aksi ayıp olur. Ülke puanı açısından 2 galibiyet iyi olur

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Fener alır

0|1
    0|0
  • Bate'ye misli bastım.

0|1
    0|0
    • oynasam mı aceba

• adamlar kendi evinde tam kadro bayerne gömdü

• biz manuyu yendiğimzde adamlar yedeklerle geldi. ne alaka, ayrıca şu an bayern mi manchester mi desen, bayern derim, ribery-gomez-robben.

• fener atarsa bi tane atar bence bate alır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Fener gol dahi atamaz,umarım berabere biter.

0|0
    0|0
  • Gönlüm keşke fener eze eze alsa maçı diyor ama, mantığım biraz korkak skor konusunda. Boru değil ki bu Bate, Bayern'i ezmiş adamlar.

0|0
    0|0
  • 0-0 veya 1-1 bitecektir.

0|1
    0|0
  • Fener almalı !

0|0
    0|0
  • Bate ezecek.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe yenilcekk

0|0
    0|0
  • umarım 3 tane atarız

0|0
    0|0
  • Fenerbahçemiz kötü hava şartlarına rağmen maçı alır, rövanşa avantajlı çıkarız.

0|0
    0|0
  • Gollü berabere biter.

0|0
    0|0
  • fener alamaz verir

0|0
    0|0
    • Ben anlamıyorum sizin gibileri fenerbahçe TÜRK takımı değilmi arkadaş neden gidip rus i*nelerinin takımını tutuyosun Yazık Bee...

• pardon sana yazmadım yanlışlık oldu

• Fener alır.

0|0
    0|0
  • yemeden atalım iyi olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...