Aşkı sevgiyi sektör hali getirenlere :?

14 şubat insanların arasındaki duyguların bir tüketim sektörü şekli değilmidir.

Asıl ihtiyacımız olan temiz ve say bir duygu değilmidir tabiki bir gün ile sınırlandırmak ne kadar doğru. . .

Sizce nedir sevgilinin günü ?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• aynen sektörleşti insanlarda koyun işte

0|1
    0|0
    • Konu mankeni bir toplum yapısnı delmemiz lazım

• bu kadar dertle uğraşırken nasıl deliyorsun.. kafa hep yoğun o yüzden böyleyiz

Kızlar Ne Diyor 2

• Sevgileler günü, askin resmi günüdür diye düsünüyorum. Tabi ki senede bir defa sevgili hatirlanmamali ama en azindan o gün icin özel bisey olmali. Hediyelere gelince insan sevdigini illa hediyeyle gösterecek diye bisey yok. Sevgilinizi o gün icin nasil mutlu edecekseniz sadece mutlu edin, üzmeyin yeter.

0|1
    0|0
    • benim görüşüm iseinsan bilmedigi bir toplumun kültüründen maya alırsa o maya sağlam tutmaz. bence tabiki

• rosen hanım boş işlerle uğraşıp duruyorsunuz. sevgi şimdi sadece bacak arasında hediyeler allah aşkına ne işe yarar dünyanın parasını verip sadece milleti zengin edip duruyorsunuz. o hediye parasını fakir kişilerin doyurmak için kullanın.

• Su dediklerinizden ne kadar dolu oldugunuz anlasiliyor. Sizin insanlara güveniniz gitmisse yada sevmemisseniz neden herkesi sucluyorsunuz ki...

Hediler ne mi ise yarar? sevdiginizi önemsediginizi birisini mutlu etmek istediginizi belirtir. hediyelesmek dinimizde de vardir. Ama bugün illa hediye alinacak diye bisey söylemedim.Sevdigini bir insan bir cok sekilde mutlu edebilir. Tekrar ediyorum özellikle bugün üzmeyin yeter.

• bence sevenlere hergün sevgililer günüdür :)

1 günle sınırlandırmak yanlış

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• islamda sevgililer günü yoktur. sevgi o kadar basitmidir ki 1 güne sığsın. batılı toplumları örnek almak budur sanırım. sormak lazım onlar bizim hangi günümüzü örnek almışlarda biz onlarınkini alıyoruz. arkadaşım sevgi bir ömürdür bir güne sığmaz. kırmızı don alarak sevgi gösterilmez sevgi bacak arasında aranır olmuş lütfen gençler aklını başına alsın.

0|1
    0|0
  • ee 75 milyonuz iyi pazarız

0|0
    0|0
Yükleniyor...