Eski sevgiliden sevgililer günü mesajı gelse tavrınız nasıl olur çok merak ediyorum ?

hemen kendimden örnek veriyorum dün gece baana şu mesajı atmı

*****biliyorum hala sevip arzuluyorsun beni sadece farkinda degilsin. ya da farkinda olmak istemiyorsun.Bu sevgililer gününde sensizim.. yazmış

benim cevabımsa;

**** Sen kimsin ? yazdım..

sizinde böyle örnekelriniz varmıdır ? nasıl karşılık verirdiniz eski sevgiliden gelen sevgililer günü mesajına ?

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• valla bana böyle bir mesaj gelseydi sanirim sen kimsin yazmak yerine rüyanda ancak bu dediklerin olur yazardim.

Yani sonucta bitmis gitmis birisini arzulamak yada öyle düsünmek ne büyük özgüven :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Güzelim bu tür bir mesaja cevap vermek için ayrılış sebebi çok önemli. eğer kötü bir vesile ile ayrılık olmuşsa yerinde bir cevap. Yok tür lü sebeplerden dolayı dostca bir ayrılık olmuşsa bu gün herkes için kutlamak kötülük gerektirmez. Ama kuzum seninki baya bi havalı yazmış sende hakettiği gibi bir cevap vermişsin. seni kutluyorum...

0|0
    0|0
  • Ayrılma şeklimize ve ona olan halen içimde yer alan sevgisine değerine göre değişir mesaj şeklim eğer aldatılma sonucu ayrıldıysam mesaj göndermem umursamam. Fakat halen saygıya değer bir insan olarak görüyor ve değer veriyorsam karşımdakine şu örnek verdiğin mesaj karşılığı aynen "tüm bunları nereden çıkarıyorsun" olurdu. Devamı da zaten gelirdi konu konuyu açar misali.

0|0
    0|0
  • bugün mü?

0|0
    0|0
  • çocuğa sövseydin daha az koyardı ://

bende onunkini kutlardım sonuçta karşılıklı bi' şeyler paylaştık bunca zaman..

0|0
    0|0
  • trip atardım yılın '1 günümü hatırlıyon len beni' diye

he bi de hediye almışsa alırım merak ederim çatlarım ayol

0|0
    0|0
  • ben cvb vermiorm genelde

0|0
    0|0
  • dur iyiki hatırlattın hemen bi mesaj atayım ona

0|0
    0|0
  • bilmem hiç düşünmedeim erkek yada kıza göre değişir bence ben olsam cevap yazardım

0|0
    0|0
  • Ayynen kimsin taniyamadim:))

0|0
    0|0
  • ben bana seni seviyorm diyene , teşekkür ederim bende kendimi seviyorum diyorum :)

0|0
    0|0
  • dur bu mesaj guzelmıs, sevgilime yollayım bunu derim hahaha

0|0
    0|0
  • eskı sevgılımle 3 sene cıktık ama adam akılı sevgılıler gunu kutlya madık .? . şimdi yeni bırı ile çıkıyormus onun ladır sanırımm ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Günleri karıştırdın heralde. Bugün birbirini karşılıklı seven sevgililerin günü. Mazide kalmış, sorunlu arkadaşların hortlama günü değil. Derdim heralde. Hamamda olduğum için saçmalamış olabilirim :)))

0|0
    0|0
  • Sen kimsin cevabı çok planlı programlı olmuş. Daha bi sert yapsaydın.

''Neler yaşamışsın'' yazsaydın hahaha

0|0
    0|0
  • yok gelse senin gibi cevap veririm :)

0|0
    0|0
  • umrumda olmaz tınlamam cevap bile vermem

0|0
    0|0
  • Dün ayrildik, mesaj atmadi henüz :I

0|0
    0|0
  • az önce eski sevgilimden sevgililer günü kutlama mesajım geldi..konuşalım dedi...

0|0
    0|0
  • cevap yazmazdim..ya da arar"u ne yuzsuzluk"derdim..tabi her kesin ayrilik sebebi baska..benim oyle soylememim nedeni var

0|0
    0|0
  • bana da vaktı zmaanında bır eskı sevgılı yazmıstı ... o gunun sevgılıler gunu oldugunu bılmeden ...

******selam nasılsın hayat nasıl gıdıyor diye

******** iyi ayşe senden naber sevgilimle gezıyorum işte bu numara kımın kımden yazıosun dıye :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...