Bankaya attığım mailde sizce abartmış mıyım?

Bankanın bezdirecek şekildeki hesap işletim ücreti adı altında defalarca paramı kesmesi beni aşağıdaki maili atmama sebep oldu sizce abartmış mıyım?

Merhaba,

Evet, ikinci kez para kesintisini de geri almanın gereksiz mutluluğunu yaşıyorken üçüncüsüyle karşı karşıyayım tekrar. Bu sefer de euro hesabımdan 4.18 euro hesap işletim ücreti alınmış olup öğrenci belgem ve dilekçemi daha yeni vermiş olup geri dönüşünün de daha bugün olduğunu belirtmek istiyorum ve en önemlisi de zaten benim olan bi paranın benden habersizce çekilip mağdur olmamın ve zaten benim olan paranın peşinden koşmamın müşteri tanımı çerçevesinde bana ne kazandırdığını sormak istiyorum ve saçmalamak pahasına bu mailimi size yolluyorum.RİCA EDİYORUM tekrar öğrenci belgesi, dilekçe, 1 hafta 4 gün beklemek, şubeye gidip muhatap bulamamak gibi kavramlardan uzak bi şekilde hemen ödenmesini istiyorum.Ben kredi kartınızı da kullandım, eğer gecikmiş borçlarımı faiziyle ödediysem, benim de bu defalarca geciken borcunuzu faiziyle istemek en doğal hakkım olsa gerek, fakat ben borcunuzu faiziyle ödemeniz konusunda ısrarcı değilim. Saçmaladığım için gerçekten özür diliyorum, sadece bankanızla yaşadıklarımı resmiyete dökmekte güçlük çekiyorum ve paramı istiyorum. Anlayış göstereceğinize inanıyorum ve yardımcı olmanızı rica ediyorum.

İyi çalışmalar

Güncellemeler:
şimdi kontrol ettim cevap yollamışlar ve yaptıkları kesintiyi bu sefer hiç uğraşmadan hiç bekletmeden geri yatırdıklarını söylediler ve yatırmışlar da, zafer kazanmış gibi hissediyorum kendimi:)

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• bu banka vakıfbank olmalı...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• saçmaladıgım için özür diliyorum demeseydin keşke. tavizkar olmuş biraz neyse yine de güzel hakkını aramış olman

0|1
    0|0
  • çok güzel. saçmaladığını yazmışsın orada batırmışsın kendini.

ya konuşmayacaksın, ya da dediğinin arkasında olacaksın.

0|1
    0|0
  • hahaha güldüm ya iyi yapmışsın

0|1
    0|0
  • saçmaladığını söylemeyecektin. bu tür mailler atarken egoist olmalısın biraz

0|1
    0|0
  • bunu okuyanlar sanırım öğle yemeğinde makaranı yaptılar :))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bence çok yumuşak olmuş bu üslup karşısında yine kesinti yaparlar daha bu sabah ziktirin gidin ve beni bir daha aramayın dedim ki kibar olmaya özen gösterdim

0|1
    0|0
  • bu gibi durumlarda set olucaksın kullandığın cümleler ağır ve müşteri memnuniyetsizliğini arz etmelisin aksi takdirde tüketici mahkemesine avukatım başvurucaktır vb vb . onlar anında hallederler ...

0|1
    0|0
  • Başta iyi gidiyordun da sonralardan bozmuşsun gibi.. İlgilenirler mi bilinmez.. Bankaya gidip Müşteri Temsilcisiyle konuşmalısın bence :)

0|1
    0|0
  • " Not : Birdaha kesinti olursa , ateş ederim . "

0|1
    0|0
Yükleniyor...