Mutsuz bir evlilikle, mutlu ve neşeli olmak...

Zincirlerle bağlanmışsınız bir evliliğe. Ayrılamıyorsunuz. gidemiyorsunuz. Sevmiyorsunuz.Sevilmediğinizi hissediyorsunuz..Maddi sorunlar da var. Hayattan bir umudunuz kalmamış ölmek istiyorsunuz.Ama yapamıyorsunuz. size destek olacak bir aileniz yok.Hiç bir kimseniz yok.Arkadaşınız dostunuz akrabanız komşunuz bile yok. Hiç kimse yok...Sadece iki çocuğunuz olduğunu düşünün size muhtaç iki yavru...Bu iki melek için yaşadığınızı düşünün. Ben her gece kafamı yastığa koyduğumda hayal kuruyorum.yaşayamadığım yıllarım var, gerçekte hiç olmayan ölesiye sevdiğim ve sevildiğim bir adam var... mutlu bir yuva, mutlu bir aile eş dost .kısacası gerçekte ne eksikse hayalimde o var. kafamda kuruyor öyle uykuya dalıyorum. Sizce bu yaptığım yani hayal kurmak günah mı ? Anlattığım gibi bir hayatınız olsa sizi ne mutlu eder ,ne eğlendirebilir?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece yavrularınızı düşünün.

Anlıyorum,mutlu olmayı,degerlı oldugunuzu hissettiren birinin olmasını istemeniz çok dogal.İlgi,sevgi,şevkat vede aşk yaşamak istıyorsunuz.Hayal kurarak dalıp gıtmektesınız.Sanıyor musunuz herkes mutlu.Ne yapalım,şükreedın lütfen..Zaman ne gösterır bilinmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ekonomik özgürlüğün var mı?

0|0
    0|0
  • çocuklarını düşün onlar için hangisinin daha iyi olacağına göre karar ver bence ayrılmak mı yoksa böle devam etmek mi?anne baba olduktan sonra artık bizim hayatımız diye bişey kalmıyor herşey onlara göre düşünülüyor kuruluyor...zor bir durum ama senin durumunu dahada zor yapan sana akıl verecek destek olacak çevrende birinin olmaması...eşin çocuklarına babalık görevini yapıyormu onlara ilgisini sevgini göstriyormu?buda önemli senin karar vermen açısından...

0|0
    0|0
  • hayal hiçbir zaman günah olmaz önemli olan onu uygulamaya geçirmemektir yada uygulamaya geçirmeyi düşünmemektir sadece masum bir hayal ise bence kendini günahtan uzak tutman için güzel masum bir oyun tebrik ederim seni.

0|0
    0|0
  • Durumun ne kadar zor oldugunu sen çok iyi biliyorsun ve adalet ile bir bakış istiyorsun.

Allah yardımcın olsun sadece devam edebildiğin kadar saygı ve sevgiyi yaşatmaya çalış derim kendin için

0|0
    0|0
  • çocuklarınla daha çok zaman geçir ve hayallerinden kopma

0|0
    0|0
  • ayrılmalısın bacım :SA

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ya katlanacakasın çocukların için , rol yapacaksın sürekli mutsuz olup , ya göğüs gerip herşeye ayrılacaksın ya da sorunlarınızı çözmek için var gücünle çabalayacaksın ...

0|0
    0|0
  • böyle bir hayat yaşamak zorunda değilsin elin ayağın tutuyor ve bugün bir sürü yer var sığınabileceğin yardım alabileceğin hakların var bunları öğren bence kendine acımaktaki bu gücünü birşeyler yapmak için kullanırsan emin ol yaparsın herkes hayatı toz pembe yaşamıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...