Sevgilinizle nerede tanıştınız ? ve ilk düşünceniz neydi ?

sevgiliniz varsa sevgili olmadan önce onun ilk gördüğünüzde ne düşündünüz peki şimdi ne düşünüyorsunuz

(illa şimdi sevgiliniz olmasına gerek yok eksi sevgilinizle de nerede tanıştığınızı yazabilirsiniz )

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• :)))onunla ilk tanıştım ama hiç ama hiç bana göre birisi değildi,ciddi olmayan şakacı birisiydi,arkadaş gibiydik zaten ama bir baktıkki zamanla aşk bacayı sarmış ve o şımarık erkek gitmiş sorumlulukm bilen bir erkek gelmişti:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Dersanede deneme çözerken takıldığım bir soru vardı, öğle arasında üst sınıflardan birine girip "yardımcı olur musunuz?" diye sormuştum. O da dünden razıydı. Sonra konuşmalar, bakışmalar, buluşmalar ve 6 ay sonunda da "sevgili" olduk.

Olmasaymışta olurmuş yani. Lüzumsuz bir ilişkiydi 364. günün sonunda da b i t t i .

0|0
    0|2
    • gün saydın 364 gün ilginç 1 sene yapamadınız mı şunu :D

• 1 sene çok uzun bir süre benim için :|

• ne zaman haksız oldum ki soran ? dmaşlsdasdg

lan sen bulunmaz hint kumaşısın, erkek arkadaşının evine gidip kahvaltı hazırlamalar falan :/// çok romantik

• aynı bölümdeydik devamlı etrafımda onu görmekten gına gelmişti bazen görmezden geliyordum şu anda bile o zamanlar görmezden geldiğimi itiraf etmedim gerçekten görmedim diyorum :D

0|0
    0|0
  • konser öncesinde tanıştık ve konsere beraber gittik falan öyle :D iyiki tanımışım :)

0|0
    0|0
    • Konser Öncesi? Nasıl yani ? Merhaba ben Ahmet tanışabilir miyiz durumu mu?

• kampüste ama ilk buluşmamız börekçide oldu ayrılıcam pek memnun değilim

0|0
    0|0
  • çoğunlukla okuldan olur

0|0
    0|1
  • sevgilim yok

0|0
    0|1
  • hmm tanışmadım ilk düşüncemde olmadı :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• günü birlikler hariç dimi

0|0
    0|0
    • :D bişe demiyorum abi ne yaptın ya :)

• Ben yıldönümü haricinde de hediyeler alan biriyim. Evine gizlice girip kahvaltısını hazırlardım o uyurken, şapşik seni.

O tarz konulara takılmam. Sadece 1 yıl demek istemiyorum soranlara. -,-

• Pencerelerini aralasana, kendime bakacağım oradan merak ettim.

Arada aileler vardı ya, sonra annesi başımda bı bık ötüyordu oğluma iyi bakmıyorsun diye, ıı-ıh hiç çekemem. Hemşerin üstelik kendileri aman. Hayırsız.

• hangisiyle nerede tanıştım ? şimdi yok

0|0
    0|0
  • netten

0|0
    0|0
Yükleniyor...