Sizce başım belaya girer mi ?!?!

Bugün hediye paketiyle gördüğüm her insanı polise ihbar ettim.Paketlerin içinde uyuşturucu var dedim.

Sayemde birçok çift polisle uğraştı =))

Onlara heyecanlı bir sevgililer günü yaşatmak istemiştim tek amacım buydu..Ama kimse beni anlayamadı :(( Pişman değilim..Kıskançlık böle bişi işte ehueheuhe =))

O değil de başınıza böyle bişi gelse ne yapardınız ? Sevgilinize hediye almışsınız şebelek şebelek sırıtarak buluşma yerine gidiyorsunuz ve polis geliyor :/ Sonra hediyeyi polis açıyor ehuehuehe =)) Çok eğlenceli bence.

Güncellemeler:
Off sadece bir kurgu bu başınıza gelse ne yaparsınız esas soru bu. Lütfen cevapları ona göre verin ya da cevap vermeyin :D

0|0
5|24

En İyi Erkek Görüşü

• dur seni dikkat edilecekler listeme alıyorum şu soru itibariyle :)))))))

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• ya değiştir şu avatarı o yaratık flan ne ya değiştir

1|0
    0|0
  • Girebilir. Polisin senin ne kadar uğraşmak isteyeceğine bağlı. Büyük olasılıkla ihbarlarını ciddiye almamışlardır. Çünkü uyuşturucu konusunda kendi haber kaynakları vardır. Eğer almışlarsa, o zaman seninle de uğraşırlar.

Polise yanıltıcı bilgi vermek ciddi bir suçtur.

1|0
    0|0
  • valla bilmiyorum ben henüz o'anı yaşayıp kutlayamadım ne olur nasıl olur gülermiyiz ağlarmıyız komik bir anımı olur yoksa şaka kakayamı dönüşür hiç bir fikrim yok :)

1|0
    0|0
  • Şansa bak kelepçe almıştım...huu huuuuuu...asdsadsad

1|0
    0|0
  • Teorik olarak olanaksız böyle bir şeyin olması. Ayrıca, polis mahkeme emri olmadan kimsenin özel malını açamaz.

1|0
    0|0
    • Her zaman gerçekçi olmasaydın şu an burada yalnız ve bu soruyu yanıtlıyo olmazdın =))

• Buradaki insanların profiline baksaydın çoğunluğun hayal aleminde yaşayan, kendi tabirleriyle "yalnız olmayan" (tartışılır) insanlar olduklarını görürdün.

Arada bir değişiklik iyi olur.

• Soruyu ihbar ettiğin suçu değiştirerek sorsa idin cevaplar farklı olabilirdi bu gibi maddelerin ihbarla takibi yapılmadığını bildikleri için kızlar soruyordan etkili cevaplar alabileceğini sanmıyorum.

1|0
    0|0
    • Önemli olan katılmaktı ehuehueh =))

• Bende öyle dedim zaten öyle değilmi arkadaşlar? Hayırmı hay Allah öyle demiş olmam lazımdı yani öyle demişimdim. Tamam tamam önemli olan katılmaktı. Yarışmacı arkadaşlara başarılar. Belki bir daha ki sefere:)

• Güzel fantazi belki senin için ama deneme yapmış olsaydın niye böyle birşeyi deneme dediğimi anlatırlardı zaten.

1|0
    0|0
  • şebelek şebelek sırıtarak ehuehuehehuehuehehuehuehe =))

1|0
    0|0
  • polisler kapına geldigimi asıl eglence o zaman başlar polisi oyalamanın cezası ney biliyormusun sen ? atarlar 5 yıl iceriye bol bol arkadaş edinirsin içeride

1|0
    0|0
  • ahaha böyle manyakları seviyorum ya :)))

1|0
    0|0
  • sen böle bişi yapcan ve burda sırıtcan öyle mi . bak bu komik işte :))

1|0
    0|0
  • Polis yakalarsa inan bana görevli memurun çalışmasını engelleyerek ve onlarla dalga geçerek ayrıca başka insanları rahatsız ettirdiğin için ağır bir para veya cezaya çarptırılabilirsin dostum ;) ve bunu ciddi söylüyorum.

1|0
    0|0
  • gerçekten yapmıs olsan iyiydi

2|0
    0|0
  • senin gibi bi evladım olsa sırf seni gorecem diye eve gelmem lan :D

1|0
    0|0
  • bende böyle günlerden nefret ederim ama yakalarlarsa seni öperler :)

1|0
    0|0
  • Bana saçma geldi söyledigin kusura bakma inanamadım :))

1|0
    0|0
  • Resimdeki senmisin ?

1|1
    0|1
    • Evet beni tanıyo musun yoksa :/

• Rüyanda görüyorsun kanımca :D Sorularıma cevaplayan herkese artı veririm gökten gelmez o artılar bak herkeste var =)

• Yalnız seninkini benden önce biri artılamış muhtemelen bildiğin birisi :D Şimdi verdim artıyı eğer o kişi benden önce davranmasa ben vermiş olacaktım aman neyse sakız oldu bu muhabbet.

• beni ihbar eden çetenin reisi derim ben sadece içiciyim derim :)))

1|0
    0|0
  • hapis cezası alma ihtimalin yüksek

1|0
    0|0
  • içinden jartiyer takımı çıkıyor..

polis bakıyor ve 'harbi bombaymış '

diyor

:)

1|0
    0|0
  • seni ispiyonlayacağım polise ama daha bahaneyi tam bulamadım