Türkiye'de defans oyuncusu mu yok? Neden Mehmet Topal defansta?

Yunanistan milli takımı ile hazırlık maçı oynuyoruz ve ilk 11'in savunma oyuncuları ;

Ahmet Çalık - Mehmet Topal

Ahmet Çalık gibi gençlerin milli takıma alınmalarına memnun oluyorum ama ilk milli maçında yanında tecrübeli ve sağlam bir oyuncu olsa daha iyi olmaz mıydı?

Türkiye'de defans oyuncusu mu kalmadı ki Mehmet Topal defans oynuyor. İnanılır gibi değil.

Siz bu iki konuda ne düşünüyorsunuz?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Lider çıkabileceğimiz bir gruptan, son maçta gerçekleşmesi mucizeye kalmış 3 ihtimalli denklem gerçekleşerek çıkınca, Terim'e bu maçta Sabri'yi santrfor oynatsa bile kimse itiraz edemezdi.

Bu Gruptan bu şekilde çıkması bana göre başarı değil. Ancak bakıyorum koro halinde imparator naraları atılıyor. Herkes adamdan tırsıyor. Bulunmaz hint kumaşı sanki. Buna gösterilen müsamaha önceki teknik direktörlere gösterilmedi.

Dediğinize katılmamak mümkün değil. Eğer özel maç diye yeni bir alternatif stoper arayışında ise, bu yıllardır ön libero olan Mehmet Topal olmamalı. Liglerde oynayan başka stoper kalmadı mı.

Ayrıca üstün meziyetlerini !! bir şekilde milli takımdan uzaklaşan futbolculara harcasaydı.

Kişilik ve karakter olarak örnek aldığı kibir abidesi "büyük zat"a benziyor. İkisinde de Narsistik Kişilik Bozukluğu belirtileri mevcut. Arkasında da onun olduğunu düşünüyorum.

0|1
    0|0
    • EİG için teşekkür ederim Üstad.

• Rica ederim.
      EİC seçimini fazlasıyla hak ediyorsunuz.

• Kesinlikle katılıyorum hocam, Perrera stoperler sakat ve cezalı olduğu için Topal'ı bir maç stoper oynatmıştı. Dediğiniz gibi bu farklı bir durum.

İma ettiğimi anlayacağınızdan şüphem yoktu. Beğeni ve takdiriniz için tekrar teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Terim gibi futbolun dinazoru olan adamlar hala milli takımın başında kalırsa
    asla takımın yaş ortalaması düşmez
    daha diger maçlarda hakan baltayı oynatıyordu hakan balta bekten bozma biz defans oyuncusu

genç oyunculardan kurulu bir takım lazım bize
    Arda turanın önderliginde oynayacak.. birkaç tercubeli topcu daha..
    atınç nukanı oynatsana mehmet topal yerine yok..
    hep aynı kalıplarda kadro

0|1
    0|0
  • İmPARAtor hala hazırlık maçlarında ne yapması gerektiğini öğrenemedi

0|1
    0|0
  • Turkiye'de teknik direktor mu kalmadida her firsatta imPARAtor'a gidiyoruz...
    Bazi seyleri biz toplum olarak hakediyoruz...

0|1
    0|1
  • türkiyenin yıllardır yaptığı hata gençlerin önünü açmamak
    hemen gözden çıkartıyorlar üstelik
    bilindik isimlerin mevkilerini değiştiriyorlar garantici olmak için

0|0
    0|0
Yükleniyor...