Kapitalizmin Tüketim icadı Sevgililer Günü Kutlu Olsun mu?

• Kapitalizmin tüketimi körüklemek için icat ettiği günlerden birisi daha geldi çattı , Kutlamak gerekir mi ? Ne aldın , ne yapacaksın , nereye gideceksin. soruları ve yazıları dolu ortalık. Buna gerek var mı? İhtiyar teyzemin dediği gibi SEVGİNİN GÜNÜ MÜ OLUR ?

• Sevgi değer vermesini bilmektir.

• Sevgi yaşama hakkını kabul etmektir.

• Sevgi var olmaktan kıvanç duymaktır.

• Sevgi birlikte olmaktan kıvanç duymaktır.

• Sevgi bilinçtir, sevgi insan olmaktır.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Sevgililer günü yoktur, gerizekalılar günü vardır. Böyle bir gün mutlu olanlar yoktur, ahmaklar vardır. Kapitalist gavur tohumlarının icraatları vardır, sevgi yoktur, Sevginin günü olmaz, bazı ince beyinlilerin günü olur, bir günde kendisini robin hood yerine koyan o zavallı erkek, önceki günler nerdeydi aklın, ve yine aynı şekilde güzel ciciler ve hediyeler bekleyen sevgili kadın sevmek için bugünümü bekledin.

Bu ülkede sevgililer günü yoktur, açlar vardır. Bu ülkede özel günler yoktur, bu ülkede aç çocuklar vardır. % 99'u müslüman olmakla övünen halkın her gün 7 trilyonluk ekmeği çöpe attığı gün vardır. Bu ülkede israf vardır, gün yoktur

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sevgiler günü

yılbaşı

doğum günü

Bu günleri hayatımdan çıkardım ömrümü 3 gün uzattım arkadaş sevgilim de var çok da ciddi ve düzgün bir ilişkim var aynı şehirdeyiz ama bu gün görüşmüyoruz. Asi ruhumuza sağlık

1|0
    0|0
  • 21i atlattım Yılbaşını atlattım bunu da atlatabilirim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Oupfhh :( yhine bhi sheFqLyLeR qünnDe dha yanLzm. neden bhen tanRm nden ! phofFf..

0|0
    0|0
Yükleniyor...