Lanet olsun diyorum böyle bir günü icat edenlere.

Nedir bu sevgililer günü denen şey... sonuç olarak yılın 365 gününden birisi nedir bu günü bu denli özel kılan şey bu gün olmasaydı kimse kimseyi sevmeyecekmiydi yoksa... biz insanlarmı çok abartıyoruz acaba...?

0|0
52

En İyi Kız Görüşü

• her gün bir insan sevgilisine yada eşine durma hediye alırmı almaz,ama bugün ayrı bir gündür,sevgi günüdür aşk günüdür he tabi hediye günüdür:)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• siz böyle isyan ettiğiniz su soruları sordugunuz için özel yoksa kimsenin umrunda değil inan

0|1
    0|0
  • Bende , bende. Ama uzulmene gerek yok . Bugun ayni zamanda telefonun icat edildigi gun. Ona seviniyorum ben.

0|1
    0|0
  • böyle bir gün yok zaten. bugün günlerden perşembe canım :)

0|1
    0|0
  • off cok sacmaaa artık rahat bırakınn 14 şubatı yaaaa bu günü özel görenleri ben özürlü görüyorum cocukca gereksiz sacma ilişkiye koyulan bi ceşit tabu ne alsam ne almasam stresi ya param yoksa ya onun parası yoksa ya vaktim yoksa onunda vakti yoksa ne gerek var birbirini zorlamaya bırakın artık bunları bunlar tamamen özentiyle yayılmış şeyler

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• e-ticaret

ticaret

para

sonucu sevgililer günü ihaleye çıkar. Sevgiline hediye almazsan bitiksin. İşte öyle bir gün :)

0|1
    0|0
  • Bu günü bu denli önemli kılan tek şey ticaretin canlanması. Yani her şeyin olduğu gibi sevgililer günününde sonu paraya çıkıyor.

1|0
    0|0
Yükleniyor...