Erkek arkadaşınız, telefonla bile olsa sevgililer gününüzü kutlamazsa...

Yeni olsa dahi, erkek arkadaşınız sevgililer gününüzü kutlamaz ise... telefonda bile...hatta c.tesi kutlayacağınız için... bu kadar rahat olması doğalmıdır.. zaten kaba biri anladıkta.. ilişki daha yeni ya...tam aksi olmamalımıydı?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• benim manitamda kutlamadı. olur öyle. adam sevmiyor böyle şeyleri.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bence hiç önemli değil.bunlar özellikle bayanların ufak takıntılarından ibaret elbette özel günlerin kutlanması heyecan katar lakin önemli olan sana verilen değerdir..eğer sana "Seviyorsam seni aşk ölümsüzdür gönlümce,

Âşıksam kadınım değil tanrıçasın" , diyebiliyorsa ne mutlu sana..

0|0
    0|0
    • Yok sadece dediği: '' daha çok kutlayacağımız sevgililer günü olur bitanem inş demesidir''

• ister yeni ister eski..hiç de doğal deyil...bu sevgililer günü yılda 1 kere oluyor onudakı unutmak ya gormemezlikten gelmek bence en aptalca bir şey...bırakın sevgiliyi ben sabahın saat 7-de tum arkadaşlara bile gonderdim mesajımı.. açıkcası sevgılım yok olsaydı sabah erkenden yanında olurdum nerde olursa olsun...

0|0
    0|0
  • çok kabaymış bence böle olmamalı

0|0
    0|0
  • sende ne yüzssüzsün hem cumartesi kutla hem bugün iste o ne öyle

1|0
    0|0
  • aman ne var bunda ben de kutlamadım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kim kutlamayacak benim sevgilmin benim sevgililer gününmü kutlamayacak adamı naparım varyaa:))))yeni bile olunsa,hatta illa sevgili olmak şart değil normal arkadaşlarımızn günlerini kutluyoruzki sevglim dediğim kişiden ilk beklerim,ve sende bekle

0|0
    0|0
  • onun ben 7 ceddiniii...

ceddin deden neslin babannn hep kahraman türk ilerii dırım dırımm

0|0
    0|0
  • Ana maddelerinin odun olduğunu unutma ...

0|0
    0|0
    • Ben aradım.. bende normal konustum...olaylar olaylar yani.. kutlamadım sevgililer gününü...

• bir gün icin aylari yillari hice sayan taraf daha odundur bence.

1|0
    0|0
  • sevgılıler gunune çok bır anlam yuklemıyorum ama sadece bır gunde olsa ınsanlar nedense bugun secgılısınden beklıo ...ümit edıyor... nıye bılmıyorum bende öleyım sevıyor bılıyorum suprızler de yapıo ama sankı bugun farklıymıs gıbı gelıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...