Bütün kadınlar saat 1 de kadına şiddete karşı dans ediyor ne düşünüyorsunuz?

Sevgililer gününde bunu organize etmişler. Kadına şiddete hayır !

Güncellemeler:
Erkekler cok kotusunuz gercekten -.- yorumlara bak

0|0
15|34

En İyi Erkek Görüşü

• destekliyorum.. 2 yıl önce taksimde kadın cinayetlerine ve kadına şiddete hayır mitingine katılmıştım bazı arkadaşlarla ne akla hizmet bilmiyorum derneklerinden görevli kadınlar bunun sadece bir kadın yürüyüşü olduğunu ifade edip bizi gruptan çıkartmışlardı.. feminist takılan insanlar arasında gerçekten de çok az düşünce gücüne sahip, çok az stratejik düşünme yetisine sahip olanlar da var.. ki birlikte geldiğimiz arkadaşlar.. o bizimle falan demesine bile aldırmamışlardı.. neyse, bu da böyle bir anımdır..

3|0
    1|2
    • erkekleri bu konuya özendirmek yerine onları düşman bellemek yahut duyarlılıklarını cezalandırmak doğru bir şey olmayacaktır onu demeye çalışıyorum.. şimdi desteğimizi göstermeye bile çekinir olduk bu tarz olaylar yüzünden.. anlamıyorlar bizim de annelerimiz var bizim de sevdiklerimiz var biz de en az onlar kadar acı çekiyoruz bu olaylardan.. ama nefret karartmış gözlerini...

• Eksi oy verenlerin sana özel antipatisi yoksa doktora görünsünler ...varsa da görünsünler ...

• güzel bir yorum olmuş hem mutlu oldum hem gülümsedim..

Erkekler Ne Diyor 33

• Sadece kadına değil tüm canlılara şiddet uygulanmasına karşıyım, her türlü eylemi de sonuna kadar desteklerim, yeter ki eylemler sonuca ulaşsın.

1|1
    0|0
  • 2 kere kadın döven adam dövmüşlüğüm var. Biri karısıydı adamın sokak ortasonda kadını döverken yanımdaki iki arkadaşla beraber öyle bir meydan dayağı attık ki, adam o benim karım diye bağırsada ağzını burnunu dağıtmıştım. Ha şiddetin her türlüsüne karşıyım ama kadın yada çocuk veya yaşlı dövenlere tahammülüm yok.

2|0
    0|0
  • benim bildiğim kadarıyla kadınların dans ettmediği nadir zamanlar vardır...

neyse şaka bir yana kadına şiddeti kınayanlardanım.

1|0
    0|0
  • kadınlar günü yetmiyor diye sanırım

1|0
    0|0
  • keşke elinizden yürümekten fazlası gelse... de bide karısından şiddet gören erkekler var onları napıcaz ;) :)

0|0
    0|0
    • Onada karsiyiz siddete karsiyiz insana hayvana bi canliya olursa karsiyim

• kime olursa olsun, türü ne olursa olsun şiddet şiddettir, hele hele masum ve kendini savunamayanlara karşı yapılıyor ise.

şiddete sadece bir tek şekilde onay veririm o da kendini savunamayacak durumda olan bir insana kaldıramayacağı şekilde eziyet eden kişiler, örneğin çocuk tecavüzcüleri, onların linç edilişini falan görsem bir de türk kahvesi yaptırırım hanıma yudum yudum içerim izlerken...

• Katiliyorum

• Valla birmilyon kere de dans etseler şiddet uygulayan adam gene şiddet uygulayacaktır. Bence devlete karşı bi protesto tadında daha çok caydırıcı kanun üzerine eylem yapsalar daha mantıklı. Şiddet uygulayan adam ne diyecek aaa 100 karı çıktı dans ediyor, ben bir daha şiddet uygulamayım mı diyecek? Demeyecek ağzının suyu akarak sadece izleyecek.

0|0
    0|0
  • Kadına kalkan Eller KIRILSIN...!

3|0
    0|1
  • o dans eden kadınları alacam karşıma tokat manyaqı yapaceğım hepsini.

0|0
    2|0
  • kadına el kalkmaz, kadına el kaldıran, başka birşeyi kaldıramadığı için,

el kaldırıyordur, açık ve net...

0|0
    0|0
  • Aslında, bu dansı kadınların değil erkeklerin yapması gerekir. Çünkü kadınlara sahip cıkmak toplumdaki erkeklerin görevi olmalı.

Erkeklerin dans etmesi, dansı organize etmesi daha etkili olurdu. Güzel empati olurdu.

Saygılar.

0|0
    0|0
  • eğer uyumassam bu dansı yapacam katılacam tamam belki kimse görmeycek ama olsun gönülden katılıyorum

1|0
    0|0
    • Bugundu :)

• Yok izledim

• bir adın olarak katılmalıydın olduğunyerdende olsa tek başınada olsan katılmalıydın bence

• böle şeyleri anlamıyorum işte. hayır şimdi sen saat 1de dans etsen nolur etmesen nolur kimin hangi fikri değişcek arkadaş :D

odun gene odundur :D

0|0
    0|0
  • adamın karısı oraya protesto amaçlı çıkıp dans edecek bide bunun için dayak yiyecek yemişim ben böyle işi aga .d

0|0
    0|0
  • Tamam kadına şiddete hayır fakat böyle kıvırmakla felan olacak iş değil bu isterse dünyadaki herkes şuan dans etsin ne fark eder ki yarın adam dövecekse karısını yine döver.

0|0
    0|0
  • Vatana millete hayırlı olsun

0|1
    0|0
  • asdgfsdgja :) adamın biri de çıkıp demiyo kı aksama yemegi hazır etme bensana haka dansı yaptıracam ! :)

0|1
    0|0
  • dans etmeyle yada yürüyüşle olmaz bu işler bu yöndeki kanunlarımız yada yasalarımız pasif kaldıgı için kadınlar bu noktadadır

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Bi takım idraklerin sizi kukla gibi oynattığını düşünüyoruz.

0|0
    0|0
  • Saçma bi yöntem ? bu yöntem ne işe yarıyacak ki ? Hiç bi işe yaramıyacak bir yol.

0|0
    0|0
  • 2545874. kez soruldu hocam bu soru.

0|0
    0|0
  • amacına ulaşırsa ne ala ki umarım ulaşır.

0|0
    0|0
  • iyi olmamış çünki bir türk atasözü derki kadının sırtından sopayı karnından sıpayı eksik etmiceksin Bir dieride derki kızını dövmeyen dizini döver

0|1
    1|2
  • Kadına şiddette hayır ama dans edince elinize ne geçti ?

0|0
    0|0
  • iyide olaya farklılık getireyim kadına siddet de her kadın şiddet görmüyor bakın şiddet görenlere hak edenler genelinde.. ya bi aldatma sonucu ya terk ediyor da cezasını buluyor. gerekene cezasını vereceksin

0|0
    0|2
  • bizim burdakı kadınlar hiç bişeyden habersiz yorgan sırıyor

0|0
    0|0
  • her ne kadar bu tarz etkinlikler ediliyor olsa da şiddet kanımızda var.genede bırakılmıyor.

0|0
    0|0
  • sadece dikkat 1 saatlik çekilir,sonra eski düzen aynen devam eder.:D

0|0
    0|0
  • şiddet kelimesiyle bile dans ediyolarya helal ne deyim. kapı gıcırtısına da göbek felan atarlar

0|0
    0|0
  • işte gerçek devrim bu.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 15

• ben de ettim çok mesudum bütün kadınları kurtardım şu an

1|0
    1|2
    • ben döverim ama şiddettli değil iki üç osmanlı tokatı o kadar.

• Berkut bende sana bi kactane geciririm gorursun

• ne bütün kadınları allasen. meydanlar hiçte kalabalık değildi. o kalabalığın yarısı zaten organizasyon ekibi.

1|1
    1|0
  • hakeden kadınlar da var. gercekten tanık oldum bkz : link link ama kadına şiddete karşıyım netice olarak bir kadınla bir erkeğin gücü ölçülemez. bu acizlikten baska birsey değil

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey yapmamaktan iyidir.Yapanları tebrik etmeli.

1|1
    0|1
  • Bizim okulda öğlen arası yaptılar dansta... Protestodan çok reklam gibi oldu o kızların kalça, göbek dansları falan şeyler prim yaptı ...

0|0
    0|0
    • oylede olmasi gerekmiyodu genc kizlar iste napacan

• heyyo kadinlar siddet görüyor der gibi geldi bana, necün aceba.

0|0
    1|0
  • kadına şiddete hayır..

0|1
    0|1
  • güzel br etknlk olmş

0|0
    0|0
    • senin tipine bakınca tekme tokat dalasım geliyor.

• akşmdan beri her yorumn altına gelp hakaret edp duruyr ya snr oldm

• Evet bende gordum bosver

• Kadına şiddette hayır !

0|0
    0|0
  • Bunu sorarken bile gizlenmişsin garip

0|0
    0|0
    • Herzaman gizliyimdir sorularimda ve cevaplarimda olsun :) yoksa hemen ekliyolar istemiyorum

• böyle büyük tepki gösterilmesi çok güzel keşke bu tepki icratla son bulsa :)

0|0
    0|0
  • mantıksız. gene mantıksız seyler icin kullanılıyor kadınlar.

iste yanlısı burda yapıyolar

0|0
    0|0
  • ya bu erkeklerin beyni bunu algılamaz ki boşver, insan değil onlar

0|0
    0|0
    • Gercekten oyle allahim yorumlara bakarsan

• ona hiç cevap yetiştirme bence, görmezden gel :D

• Tamam :D

• Hic etkili bir yontem degil bugun babam beni koye gitmedim diye dovdu mesela

0|0
    0|0
    • Aaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhh :O nasil babalar varmis ya uzuldum simdi. Benimki simdiye kadar cok sukur hic el kaldirmadi.

• işin garibi o oynayanlarda şiddet görmemiş kadınlar nedense ..

0|0
    0|0
    • olsun

• erkeği eğitmeden , bu şiddet bitmez diyorum bir evli olarak !

• evet egitm cok onemli

Yükleniyor...