1 ay önce ayrıldığım kız arkadaşıma bu mesajı atsam nasıl olur ?

''Seninle çok güzel günler yaşamıştık, beraber gülüp beraber üzülmüştük.. Her sabah kalktığımda ve her gece yatmadan önce düşündüğüm tek kişi sendin. Seninle herşey güzeldi bana, sen olduğunda mutsuz olamıyordum. Konuşmadığımız birgün olsa bile çok bunalıyordum, huzursuz oluyordum. Senin gülmen için herşeyi yapabilirdim ve sen güldüğünde ne kadar mutlu olduğumu bilemezsin. Eger mutsuz ve üzgünsem senin bir ''canım napıyosun :)'' mesajın ile herşeyi unutuyordum. Bazen çok inat ediyodun, sağlığına zararlı olan birşeyi yapma dediğimde yapıyordun ve ben ne yapacağımı bilemezdim öyle bir durumda. Bazı anlarda hep gülüyordun ve nedenini sorduğumda ''ben hep gülerimkii :)'' derdin, o anda içim mutlulukla dolardı. Bana kızdığın zamanlarda olmuştu. Yanlış bişey yaptığım zaman konuşmazdın benimle ama fazla dayanamaz tekrar barışırdın. Gün içinde neler yaşadıysan anlatırdın bana ve bende aynı şekilde sana.. Bağlanmıştım sana, sensiz yapamıyordum, heran yanımda olmanı, o gamzeli yanaklarını öpmeyi, saçlarını okşamayı istiyordum. Ama mesafeler vardı aramızd, olsun hiç sorun değildi biliyordum birgün beraber olacağımızı ama yanılmışım.. Aradan uzun zaman geçti ama ben seni hala unutamadım gamzelim. Aklımdan hiç çıkmıyosun. Her sanah ''günaydın :)'' mesajını bekliyorum ama gelmiyor.. Sensizliğe alışamadım, sensiz geçen hergün çok anlamsız. Belki şu anda başka biri var hayatında, belki beni çoktan unuttun ama ben seni ölene dek unutmıcam. Saçının tek teline zarar gelse benim kalbim cız edicek ama alışmalıyım buna, başka çarem yok. Ben seni bu dünyada kimsenin sevemeyeceği kadar çok sevmiştim ama kader işte.. Beraber olamadık.. Şu an nasıl bir ruh halindesin bilmiyorum ama bu satırları okurken lütfen üzülme olurmu ? Ve şunu sakın unutma, seni aklımdan hiç çıkarmıyorum sana olan duygularım hiç değişmedi. Seni unutamadım ben gamzelim..

Güncellemeler:
sizce bu mesajı atsam karşı tarafta nasıl bir değişim olur ? uzun olduğunu biliyorum kusura bakmayın .s

1|0
9|4

En İyi Erkek Görüşü

• Buna benzer mesaj yolladım. cevap; "Tuğra,gerçekten çok duygulandım" oldu.bi boka yaramadı yani...

1|1
    0|0
    • ondan başka hiçbir şey yazmadımı yani ? bu mesajı yazana kadar anam ağladı, düşünmekten beynim sulandı resmen

• eyvallah hocam bu dediğini yapıcam, hatta şimdi değiştiriyim en iyisi unutmuyum sonra :D hocam ben yatıyorum sabaha staj var Allaha emanet ol görüşürüz :)

• eyvallah kardeşim.iyi geceler.sakın gurur yapma...

Kızlar Ne Diyor 9

• Yaz gıtsın iiçnde kalmasın kac gunluk dunya sonucta

0|1
    0|0
  • offf aglatma bizi şimdi be ya =(( at sen at belki kalbi yumuşar((

0|1
    0|0
    • gerçekten öylemi dersin ? moralim çok düzeldi şu anda :)

• Hadi iyi haberini bekliyorum=)

• inşallah sende istediğin mesajı en kısa zamanda alırsın arkadaşım :)

• HİÇ BEKLEME DOSTUM GÖNDER KESKE BENIMKİDE GÖNDERSE :( KOŞA KOŞA GİDERDİM

0|1
    0|0
    • umarım en kısa zamanda senin arkadaşında gönderir :/ inşallah benim gamzelimde koşa koşa gelir bana :)

• iyide acı çeken o değilki benim :/ daha dün biten ilişki için 1 gün sonra böyle bir mesaj atmak bir yerlerini kaldırır diye düşünüyorum

• bayanlar her zaman ıcın bıraz ılgı bekler o aramadıgı zaman ara ıster sen aramıyorsan demekkı ıstemıyor vazgecmıs benden bunu beklıyormus der.bızım 10gun oldu ben umıdımı kaybedıyorum artık seven ınsan dayanamaz bukadar

• gönder hiç durma ben olsam kesin dönerdim

0|1
    0|0
  • çok güzel... gönder...

0|1
    0|0
  • tereddüte gerek yok gönder :) on numara mesaj

0|1
    0|0
    • yorum yapanların hepsi çok güzel dedi :) teşekkür ederim hepinize gönderiyorum umarım işe yarar :)

• harikasın gönder

0|1
    0|0
  • Laan duygulandım gözlerim yaşardı . çok iyi mesaj yolla bence

0|1
    0|0
    • özür dilerim :/ gerçekten işe yararmı acaba ? onu hala unutamadım ve onun haricinde başka biriyle asla olmam artık, tekrar barışalım istiyorum onunla :/

• beklemen hata hemen at bence , duygulanacağı kesin ben bile duygulandım ;)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kesinlikle unutulmayacak kimse yoktur.değerli kardeşim senin bu şekilde kendini yiyip bitirmen onun her zaman hoşuna gidecektir..sana neyzen tevfik in mecnun şiirini okumanı öneririm..bence gönderme mesajı..

0|1
    0|0
  • Duygulandırdın be..

0|1
    0|0
  • olmaz çok uzun bence :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...