Antalyaspor Andrea Pirlo'ya sadece 8 maçta oynaması için 2 milyon Euro teklifte bulunmuş?

Siz olsanız sadece 8 maçta oynayacak diye bu kadar transfer parası teklif edermiydiniz. Bu arada teklife Pirlo ve menajeri olumlu bakıyormuş.

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Antalya spor hem şehir hem takımın ismini duyurmak için uğraşıyor sponsor bulması kolay olur mantıklı yani

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Reklam geliriyle o parayı kulüp çıkarır ama milletin dişinden arttırdığı paralar pirlo efendiye 8 mac için verilecek yazık

1|0
    0|0
  • Adamda para var demek ki, eto'yu getirdi.
    pirloyu getirirse şaşırmam, maça antalyaya bile giderim. :D

1|0
    0|0
  • Klübü öne çıkarmak için yapıyorlar bunu. PR olsun diye. Ki Pirlo bu, daha geçen sene Şampiyonlar Ligi'nde final oynuyordu.

1|0
    0|0
  • antalyaspor başkanında ne para varmış
    ama sonucta pirlo gelse
    bircok kişi o formayı alır
    hemde fenerlisi beşiktaşlısı galatasaraylısıda alır
    adam marka

1|0
    0|0
    • Abi ama sadece 8 maç için değer mi o kadar paraya

• pirlo eder..
      düşünsene pirlo antalyasporda oynuyor..
      ben fm de onu almıştım ingiliz takımına lige yeni cıkmıstım
      forma satıslarını patlattı resmen:)

• ona bakarsan benimde aslı yok yaylasında 1500 koyunum var :D

1|0
    0|0
  • ya batacaklar ya batacaklar bu böyle gitmeyecek pirlo yu getiriyosun etoo yu getiriyosun ama ligde kalmak için oynuyorsun ligde kalmak için ne gerek var o adamları getirmeye

1|0
    0|0
    • Antalya biraz daha toparlarsa ligde rahat eder. Öyle ligde zorlanacak bir takım değil o kadar.

• @Ragnar_Lodbrok şimdi ligde rahat etmek içinde çok saçma bence milan ile kardeş takımlar milaın kiralık oyuncularını toplasa bundan iyi olur ve en büyük sorun teknik adam

• Türk futbolunun acizligi sadece ulan söyle bir bakınca adamlar ne futbolcular yetistirip dünyaya pazarlıyorlar biz ise emekliliği gelmiş futbolcuları ülkemizde tatil yaptırmaya getirioz

1|0
    0|0
  • Ederrim cok kaliteli futbolcu

1|0
    0|0
  • batıracaklar kulübü az kaldı

1|0
    0|0
  • hazırda kuponun varsa paylaş pls

1|0
    0|0
    • iddiayla uğraşmıyorum. Spor spikerliği eğitimi aldığım için şimdiden ön hazırlık olsun diye böyle sorular soruyorum.

• Pirlo yani forma satışları, sponsor filan çıkartır alırlar alınabilir.

1|0
    0|0
  • Manyak bunlar ya

1|0
    0|0
  • Yoq a q

0|0
    0|0
  • salakca.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Futboldan bir gram anlamam, zaten takimda tutmam, takimlardan da oyunculardan da bihaberim 😊 tavuk gelecek yerden kaz esirgememislerdir belki, belki de bosuna ugrasiyolardir 😊😊 hic bilmem ama futbol bence gereksiz ve gereksiz olan birseye bu kadar para israf 😊😊

Bu paralarla afrika coktan kurtulmustu ama pardon onlar afrikanin kurtulmasini zaten istemiyor 😔

1|0
    0|0
  • 8 maç nedirki. tabiki olumlu bakar da Antalyaspor bu parayı nereden buldu.

1|0
    0|0
  • antalya ezik takım ya pirlo gelir mı kız eto mudur nedir geldi boşuna

1|0
    0|1
  • Futbola prim verildikçe çok kazanacaklar daha. Sömürüye hizmettir bir sporu yapmayıp sadece izlemek

1|0
    0|0
Yükleniyor...