Güzel kızların yalnızlığı

sevgililer günü malum aksam 3 kız buluşup yalnızlığın dibine vurucaz o degilde 3 müzde biraz fazla güzeliz kimbilir belki akşam hayatımızın aşklarıyla karşılaşırız :) siz napıcaksınız akşam nerelede olcaksınız yalnızlar kimbilir belki aynı yerde cafede yemek yicez bu arada akşam ankara filistin num numdayız :))))

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Dünde ben ordaydım ama ankarada her ne hikmetse güzel kızlar ve yakışıklı erkekler hep yanlız. Bu yüzden hiç sevgilim olmasın istiyorum, çünkü sevgilisi olan kızlar hep çirkin ( : Bu akşam özellikle yanlız kalıp PC de oyun oynamayı düşünüyorum. ki düzeni bozmayalım yakışıklı erkeklerde yanlız olmalı. Bizim kızlardan ne eksiğimiz var.

0|1
    1|0
    • siz istediginiz zaman birini çok rahat buluyosunuz cinsel istek istegi bile olsa biriyle oluyosunuz ..bz kadınlar begenmiyoruz kimseyi o tür ihtiyaçlarımız olmadıgı içinde güzel kızların yalnızlıgı oluyor işte ahh derin konular be

• Cinsel ihtiyaçlar için hiç bi kadına arayıp bulmadım ama öyle olduğu izlenimini özellikle biten ilşkilerimden sonra arkadaş ortamlarıma aşılamışımdır. Belki erkekler güçlü görünmek için böyle yapıyor bu yüzden genelleme oluşuyrodur. Bizde belkide çok seçiciyiz belkide yanlızlığımız bundan. ( :

Erkekler Ne Diyor 15

• güzel kızlar sızı cok sevıyoruz ama cekıngen arkadaslarımıza karsı cok acımasız olmayın ıyı eglenceler

0|1
    1|1
    • çekingen olmayın sizde napalım :) biz nazlı siz çekingen olmaz ama :)

• naz sıze yakısıyor hakkınızdır benım ıcın sorun yok ama sız yınede fazla naz yapmayın aşık usandırır :)

• Şansınız açık , kısmetiniz bol olsun :) Ben de işimden dolayı istanbulda çalıştığım restaurant da sahne de olucam. Müzikle uğraşmaktayım da o bakımdan yaanii ;)

0|1
    1|0
  • Saat kaçta ordasınız bir masada gördüğüm 3 tek kızın yanına bende gidip kizlar soruyorda yazmışsın geldim diyeceğim :)

0|1
    1|1
  • taksım cumhurıyet meyhanesınde olucam beklerım hepınızı.bızde 4 muzmın bekar ve sevgılısı olmayan genclerız:)

0|1
    1|1
    • istanbulda degilimmm yoksa ugrardım vala :)

• bende kendimi eve kapattım dışardaki mutluluklardan uzak olayım diye :)) Bende anlamıyorum böyle güzel ve istekli kızlar varken hala nasıl yalnızım diye ? :))

0|1
    1|0
  • akşam için randevu verme boşuna :D

0|1
    1|1
  • güzel olmak önemli değil bak için güzel olsa simdi biri olurdu demekki yapmacıksınız yada kendinizi öyle sanıyorsunuz...

0|1
    1|0
  • antrenmana gidecem .. benimde sevgilim kum torbası . o dövüyorum daha bana tek bir söz bile demedi

0|2
    1|1
  • etrafınızdakı ınsanları uzaklastırıyor olmamaz mısın ?

0|1
    1|0
  • reklam yapma bacım :)

0|1
    1|0
  • Yorucu bir iş gününün ardından dinlenmeyi düşünüyorum ve gece denetlemesine devam :)

0|1
    1|0
  • adresi ver orda olcam, bellimi olur

0|1
    1|0
  • guzel kızlar yalnız olmaz

0|0
    0|0
  • bakalım kaç tane abaza çıkacak.

0|1
    1|0
  • abazalıkta son nokta.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Arkadaşla bara gitcez. Aynı şehirde olduğumuz her 14 şubatta tesadüfen beraber takıldığımızı fark ettim. Ilginçmişiz.

1|0
    0|1
  • ben uğramıyım oraya...gözler bana kayarsa kısmetiniz kapanır...günün kendini beğenmişi olarak kendimi seçdim..:)

0|0
    1|0
  • akşamı beklemne gerek yok benim kardeşi ayarlıyım sana kardeşidir diye demiyorum ama baya yakışıklıdır :)

0|0
    1|1
    • kaç yaşında :P esmer mi kumral sarışın tarif et :P

• 19 çok küçük olmaz o ne ya bebek benm için hahah

• amma nazlı çıktın sende :) iyi peki sen bilin

Yükleniyor...