Bacaklarımı vücuduma göre çok kalın ve çarpık gibi hissediyorum?

Gizli Üye
Şu sıralar bacaklarıma aşırı takmış durumdayım. Modellik yapmak istiyorum vücut ölçülerimde tutuyor ama tek sorun spor yaptıkça bacaklarımın kas tutması. 1 haftada resmen 2 cm arttı genişliği. Kas yapmadan bacak inceltip şekle sokacak hareketler biliyor musunuz? Veya bacakları uzatan?
Bacaklarımı vücuduma göre çok kalın ve çarpık gibi hissediyorum?

Güncellemeler
+1 yıl
Bacaklarımdaki kaslanmayı nasıl durdururum?
Bacaklarımı vücuduma göre çok kalın ve çarpık gibi hissediyorum?