Kapat

Az bakarmısınız lütfen...

Sevgilimle 8 aydan beri çıkıyorz. Kendisi çok alıngan, En ufak şeylere bile bazen surat yapar.Akşam konuşamadık fazla işten gelince hemen uyudu. Sabahleyin işe gitmek için otobüse bindi ve bende otobüsden inince söylede arayım sesini duyayım dedim. Oda " Tm.d" dedi surat yaptı biliyorm. Oysaki ben otobüsde kalabalıkta konuşamaz diye öyle demiştim. Çünkü önceden kalabalıkta konuşamıyorm inince ararsın falan diyordu. Sonra surat yaptı falan. Akşamda konuşmamıştk hiç. ( 1 ay önce 5 saat konuşmamıştık morali bozulmuştu üzülmüştü özlemişti.) Bugun sabah ise o 1 ay öncekiler yokdu. Sanki akşamdan beri benımle konuştun benımle uyudun dedim.! Bunada kızdı. Ya sevgililer gününde bari yapma dedim. Bunada kızdı. Sabah uykudan kalkıyorm sevgililer günü mesajı atıyorm uzunca gene sonra aramak istiyorm şu yaptıgına bak. Ben ne yapayım ya daha ya.

0|0
34

En İyi Kız Görüşü

• seni anlayabiliyorum, kendini brz geri çek ve üzüldüğünü anlasın ya da üzüldüğünü seni kırdığını belirten bi mesj çek olmadı müsaytsenz iş çıkışı bi yerlerde bişyler yiyin yüz yüze knuşunca düzelir belki aranızdakiler. umarım en yakın zamanda düzelir ve mutlu olursunuz

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• bu kadar alınganlık ne ya ben okurken bunaldım böyle insanlarla ilişki yürütmesi zor her an gönlünü hoş tutmanı bekliyor anlaşılan

0|0
    0|0
  • Terk ederdım ben

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Senin yaşın küçük onun yaşı dahada küçük sen olgunsun sanırsam ama o hala çocukça alıngan... yapacak bişey yok ya çekeceksin yada çekileceksin...

0|1
    0|0
  • " tm.d " mi? Dostum Fazla uğraşma onunla yazısı kötü tavırları bozuk bırak gitsin yoksa o seni bırakacak

0|0
    0|0
  • Bence biraz umursama ..

Sen ne kadar üstüne düşersen bunalıyorum tribine giriyor anlaşılan. Benden sana tavsiye biraz sakin düşünmeye çalış ..

0|0
    0|0
  • şutla şutla şutla

0|0
    0|0
Yükleniyor...